درباره ما

وبسایت خبری تحلیلی آی پیرامید فعالیت مستقل خود را از نخستین روزهای بهار سال ۱۳۹۷ در حوزه پرطرفدار سینما و تلویزیون آغاز کرد. امیدواریم بتوانیم سهمی در تولید محتوای مفید خبری تحلیلی داشته باشیم و مسیر پیشرفت را با کمک شما کاربران گرامی، طی کنیم. در ادامه توضیحات جامعی درباره محتوای سایت، حقوق و روش‌های ارتباط با ما آمده است.

انتشار محتوا: تمامی مطالب در آی‌ پیرامید یا به صورت اختصاصی نوشته شده و یا از پایگاه‌های معتبر خارجی ترجمه شده‌اند که در دسته‌های مختلفی از جمله اخبار، مقالات، نقد و بررسی فیلم و سریال، تریلر و … قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است که محتوا با تابعیت کامل از قوانین جمهوری اسلامی ایران تهیه می‌شود. بدین ترتیب در این پایگاه هیچ محتوا، تصویر یا نظری که قوانین کشور را نقض کند، منتشر نخواهد شد. همچنین در صورت لزوم، ویرایش یا حذف محتوا بر اساس قوانین، امکان‌پذیر است.

نقد و بررسی (در اصل Review) از بخش‌های محتوای سایت و بازتاب‌دهنده نظر شخصی نویسنده است. سعی می‌شود بررسی فیلم‌ها بر اساس معیارهای استاندارد به رشته تحریر در آمده و علاوه بر روان و قابل فهم بودن، داستان اصلی را برای خواننده فاش نکند (در صورت لو دادن بخش‌های داستان، ذکر می‌شود). در انتها نمره‌ای از ۱ الی ۱۰ به اثر تعلق می‌گیرد که مقیاسی کلی برای ارزش اثر در ژانر خودش محسوب می‌شود. همچنین مقالاتی با عنوان یادداشت و نگاه به فیلم‌ و سریال یا تحلیل موضوعات پرطرفدار در این زمینه منتشر می‌شوند.

  • امتیازدهی به محتوا: تمام کاربران می‌توانند در انتهای هر مطلب از ۱ الی ۵ ستاره امتیاز دهند. این موضوع برای سنجش کیفیت مطالب و درک سلیقه مخاطب به ما کمک خواهد کرد. بنابراین انتظار می‌رود کاربران، نمره منصفانه‌ای به هر مطلب دهند.

 حقوق: همه مطالبی که سایت‌های دیگر ترجمه و یا برداشته‌ شده‌اند، به همراه نام سایت مرجع و لینک مستقیم آن قرار خواهند گرفت. بنابراین، استفاده و یا کپی‌برداری از مطالب متعلق به آی پیرامید به هر نحوی، فقط در صورت درج نام سایت و لینک مستقیم مطلب مجاز است و عمل بر خلاف آن موجب نقض کپی‌رایت و اخلاق حرفه‌ای خواهد شد.

  • اطلاعات کاربرانی که عضو می‌شوند (نام کاربری، ایمیل و …) نزد ما کاملاً محفوظ است.
  • در صورتی که مدیران متوجه تخلف مداوم کاربر و یا نشر مطالبی در تضاد با قوانین شوند، حق ویرایش نظر یا در مواردی مسدود کردن حساب کاربری را برای خود محفوظ می‌دانیم.
  • تمام سعی ما بر این است که نظرات فاقد ارزش، اسپم، دارای الفاظ نامناسب یا محتوای کپی‌شده، در این پایگاه منتشر نشوند.

مجوز کریتیو کامنز

ارتباط با ما: برای انتقال پیشنهاد، انتقاد و یا هر نظری که در ذهن دارید می‌توانید از طریق تکمیل فرم تماس اقدام کنید. سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما باشیم. وبسایت‌هایی که مایل به همکاری و تبادل محتوا و لینک هستند نیز می‌توانند از این طریق اقدام کنند.

 همکاری: اگر توانایی تالیف مقالات و ترجمه را دارید، خوش‌حال می‌شویم با مراجعه به صفحه همکاری و تکمیل فرم، با ما در ارتباط باشید. تمام شرایط مورد نیاز برای همکاری، در صفحه مذکور نوشته شده است.

استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
بستن