شنبه - 4 آوریل - 2020

درباره ما

وبسایت خبری تحلیلی آی پیرامید فعالیت مستقل خود را از نخستین فصل سال ۱۳۹۷ در حوزه پرطرفدار سینما و تلویزیون آغاز کرد. امیدواریم بتوانیم سهمی در تولید محتوای مفید خبری تحلیلی داشته باشیم و مسیر پیشرفت را با کمک شما کاربران گرامی، طی کنیم. در ادامه توضیحات جامعی درباره محتوای سایت، حقوق و روش‌های ارتباط با ما آمده است.

[icon name=”check-circle” class=”” unprefixed_class=””] انتشار محتوا: تمامی مطالب در آی‌ پیرامید یا به صورت اختصاصی نوشته شده و یا از پایگاه‌های معتبر خارجی ترجمه شده‌اند که در دسته‌های مختلفی از جمله اخبار، مقالات، نقد و بررسی فیلم و سریال، تریلر و … قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است که محتوا با تابعیت کامل از قوانین جمهوری اسلامی ایران تهیه می‌شود. بدین ترتیب در این پایگاه هیچ محتوا، تصویر یا نظری که قوانین کشور را نقض کند، منتشر نخواهد شد. همچنین در صورت لزوم، ویرایش یا حذف محتوا بر اساس قوانین، امکان‌پذیر است و خود را موظف به انجام این کار می‌دانیم.

نقد و بررسی (در اصل Review) از بخش‌های محتوای سایت و بازتاب‌دهنده نظر شخصی نویسنده است. سعی می‌شود بررسی فیلم‌ها بر اساس معیارهای استاندارد به رشته تحریر در آمده و علاوه بر روان و قابل فهم بودن، داستان اصلی را برای خواننده فاش نکند (در صورت لو دادن بخش‌های داستان، ذکر می‌شود). در انتها نمره‌ای از ۱ الی ۵ ستاره (نمره ۱۰ الی ۱۰۰) به اثر تعلق می‌گیرد که مقیاسی کلی برای ارزش اثر در ژانر خودش محسوب می‌شود. همچنین مقالاتی با عنوان یادداشت و نگاه به فیلم‌ و سریال یا تحلیل موضوعات پرطرفدار در این زمینه منتشر می‌شوند.

 

[icon name=”check-circle” class=”” unprefixed_class=””] حقوق: همه مطالبی که سایت‌های دیگر ترجمه و یا برداشته‌ شده‌اند، به همراه نام سایت مرجع و لینک مستقیم آن قرار خواهند گرفت. بنابراین، استفاده و یا کپی‌برداری از مطالب متعلق به آی پیرامید به هر نحوی، فقط در صورت درج نام سایت و لینک مستقیم مطلب مجاز است و عمل بر خلاف آن موجب نقض کپی‌رایت و اخلاق حرفه‌ای خواهد شد.

  • اطلاعات کاربرانی که عضو می‌شوند (نام کاربری، ایمیل و …) نزد ما کاملاً محفوظ است.
  • در صورتی که مدیران متوجه تخلف مداوم کاربر و یا نشر مطالبی در تضاد با قوانین شوند، حق ویرایش نظر یا در مواردی مسدود کردن حساب کاربری را برای خود محفوظ می‌دانیم.
  • تمام سعی ما بر این است که نظرات فاقد ارزش، اسپم، دارای الفاظ نامناسب یا محتوای کپی‌شده، در این پایگاه منتشر نشوند. همچنین ممکن است برخی دیدگاه‌ها توسط مدیریت اصلاح شوند تا قابل انتشار باشند.

 

[icon name=”check-circle” class=”” unprefixed_class=””] ارتباط با ما: برای انتقال پیشنهاد، انتقاد و یا هر نظری که در ذهن دارید می‌توانید از طریق تکمیل فرم تماس اقدام کنید. بی‌شک نظرات کاربران، برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

[icon name=”check-circle” class=”” unprefixed_class=””] همکاری: اگر توانایی تالیف مقالات و ترجمه را دارید، خوش‌حال می‌شویم با مراجعه به صفحه همکاری و تکمیل فرم، با ما در ارتباط باشید. تمام شرایط مورد نیاز برای همکاری، در صفحه مذکور نوشته شده است.