حمایت گسترده از انتشار فیلم Justice League نسخه اسنایدر

درحالی که به دومین سالگرد انتشار فیلم Justice League / لیگ عدالت نزدیک می‌شویم، حمایت گسترده‌ای از نسخه دیده نشده‌ی فیلم یعنی «اسنایدر کات» شکل گرفته است. جیسون موموآ، ری فیشر و ری پورتر از جمله بازیگرانی هستند که به صور رسمی از جنبش هواداران برای انتشار این فیلم حمایت کرده‌اند. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود، اگر می‌خواهید بدانید چه اتفاقی در روزهای گذشته افتاده، همراه ما باشید.

in post ad

از سال‌ گذشته شایعاتی درباره نسخه ویژه لیگ عدالت به گوش می‌رسید. اکنون می‌توانیم با اطمبنان بگوییم «اسنایدر کات» وجود دارد، جیسون موموآ آن را دیده است و می‌گوید که بهتر از نسخه سینمایی است. اسنایدر در این دو سال، حرفی از انتشار فیلم خودش نزده اما بارها و بارها تصاویری از صحنه‌های حذف شده فیلم را در شبکه اجتماعی Vero پخش کرده است. پس از جدایی اسنایدر از فیلم لیگ عدالت، برادران وارنر کارگردانی به نام جاس ویدون را روی کار آورد تا فیلم را تکمیل و آماده عرضه نهایی در سینما کند. اما طبق آنچه در این دو سال متوجه شده‌ایم، ویدون و برادران وارنر بسیاری از صحنه‌های مهمِ ساخته شده توسط اسنایدر را حذف کرده و حتی داستان را دچار تغییرات اساسی کردند. این تغییرات حتی به موسیقی فیلم نیز سرایت کرده، چراکه آهنگ‌ساز اصلی فیلم یعنی Junkie XL اخیراً تایید کرد کار روی فیلم لیگ عدالت را به اتمام رسانده است. نکته جالب این جاست که آهنگ‌های حماسی و شنیدنی Junkie XL در نسخه سینمایی فیلم وجود نداشت و در نهایت این کار به «دنی الفمن» سپرده شد که موسیقی چندان به‌یادماندنی خلق نکرد.

همان‌طور که گفتیم اسنایدر در این مدت، ده‌ها تصویر جدید منتشر کرده اما موج حمایت‌ها جایی قوت گرفت که زک اسنایدر تصویر زیر از شخصیت‌های «بری آلن» و «آیریس وست» را در Vero بارگذاری کرد. آیریس وست با بازی کرسی کلمونز هیچ حضوری در نسخه سینمایی نداشت:

آیریس وست فیلم لیگ عدالت

اما وقتی که بازیگر آکوامن یعنی جیسون موموآ، تصویر دیده نشده‌ی زیر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، توجهات بیشتری به سمت این موضوع جلب شد. در این تصویر، آکوامن نیزه‌اش را در بدن شخصیت منفی فیلم یعنی «استپن ولف» فرو کرده و «واندر وومن» در پشت سر آن‌ها آماده زدن ضربه نهایی است. (اسنایدر قبلاً تایید کرده بود که استپن ولف به دست واندر وومن کشته می‌شود)

اسنایدر کات آکوامن

اما ری پورتر (بازیگر نقش دارکساید که هیچ اشاره‌ای به او در نسخه سینمایی نشد) هم به جمع حامیان نسخه اسنایدر Justice League پیوست، او با مِنشن کردن کمپانی ATT و Warner Bros به آن‌ها یادآوری کرد که خودِ دارکساید هواداران چه می‌خواهند.

ری پورتر دارکساید

 

در این توییت نوشته شده:

سلام ATT و برادران وارنر. به نظر می‌آید تمام خدایان در حال فریاد کشیدن با یک صدای واحد هستند، اسنایدر کات را منتشر کنید.

طرفداران نیز بیکار ننشستند، آن‌ها تنها کاری که از دست‌شان برمی‌آمد را انجام دادند یعنی توئیت کردن! هشتگ #ReleaseTheSnyderCut اخیراً به 80 هزار تکرار رسید و به یکی از پرطرفدارترین‌ها در توییتر تبدیل شد. جی اولیویا که در مراحل ساخت فیلم حضور داشته و از حامیان قدیمی اسنایدر است، تصویر زیر را منتشر کرد که لحظات نهایی نبرد سوپرمن با استپن ولف را نشان می‌دهد.

سوپرمن نسخه اسنایدر لیگ عدالت

لیگ عدالت یکی از آن فیلم‌هایی است که به سرنوشت تاریک دچار شد. این موضوع بیشتر بخاطر دخالت‌های شدید برادران وارنر در تمام مراحل تولید و اکران و همچنین روی کار آمدن جاس ویدون رخ داد. مدتی بعد بن افلک از نقش بتمن کناره‌گیری کرد و وضعیت هنری کویل در نقش سوپرمن نیز مشخص نیست. به نظر می‌رسد که افزایش این حمایت‌ها اتفاقی نیست، زک اسنایدر و طرفدارانش در حال فشار آوردن به برادران وارنر برای انتشار نسخه اصلی فیلم هستند، آیا این اتفاق می‌افتد؟ مطمئناً این خبر برای طرفداران فیلم‌های دنیای دی‌سی کامیکس خوش‌حال کننده خواهد بود.

منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar