فصل دوم سریال The Boys اواسط سال 2020 پخش می‌شود

فصل اول سریال The Boys / پسران که اقتباس از مجموعه کامیک‌هایی به همین نام است، چند ماه قبل توسط سرویس آمازون پرایم منتشر شد. سریالی که توانست هم تحسین منتقدان را برانگیزد و هم طرفداران زیادی پیدا کند. اگر شما هم می‌خواستید بدانید که فصل دوم این مجموعه چه زمانی پخش می‌شود، اخیراً مشخص شده که باید در اواسط سال 2020 منتظر باشید.

in post ad

کارل اوربان که ایفای نقش شخصیت «بیلی بوچر» در سریال The Boys را برعهده دارد، اخیراً در پست اینستاگرامی اعلام کرد که فیلمبرداری شخصیت او به پایان رسیده و باید در میانه سال 2020 منتظر پخش فصل دوم این مجموعه پرطرفدار باشیم. می‌توانید پست را در ادامه مشاهده کنید:

باید منتظر اعلام تاریخ دقیق و رسمی توسط آمازون باشیم، اما احتمالاً منظور از اواسط سال، همان ژولای (تیر یا مرداد) است که فصل اول نیز در همین بازه زمانی منتشر شد. در گذشته، شورانر سریال یعنی اریک کریپک در مصاحبه با کولایدر گفته بود که باید حوالی ماه ژولای منتظر انتشار فصل دوم بود.

کارل اوربان، کارن فوکوهارا، آنتونی استار، جسی آشر، جک کوئید و ارین موریارتی از جمله بازیگرانی هستند که در فصل نخست سریال The Boys حضور داشتند و انتظار بازگشت آن‌ها در فصل دوم را نیز داریم. سریال در دنیایی جریان دارد که گروه ابرقهرمانان به نام The Seven (هفت قهرمان) از قدرت‌شان سوءاستفاده می‌کنند اما فردی به نام بیلی بوچر که کینه‌ای شخصی از نسخه قدرتمند اما فاسد سوپرمن یعنی Homelander / هوملندر به دل گرفته، سعی دارد با جمع کردن گروه خودش یعنی «پسران»، انتقام بگیرد و قهرمانانِ فاسد یکی نابود کند. این مجموعه بر اساس مجموعه کامیک‌های گرت انیس تولید شده است. هم‎‌اکنون فصل اول در وبسایت متاکریتیک نمره میانگین 73 از 100، و نمره میانگین 8.8 از 10 را از مجموع صدهزار رای در IMdb دریافت کرده است که نشان از موفقیت آن دارد.

در صورتی که زمان دقیق پخش اعلام شود، اطلاعات این مطلب را بروزرسانی خواهیم کرد.

منبع Gamesradar
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar