تاریخ پخش سریال Witcher با انتشار تریلر جدید مشخص شد

در روز هالووین، تریلر جدید سریال Witcher توسط شبکه نتفلیکس منتشر شد که صحنه‌های اکشن بیشتری دارد و ما را با شخصیت‌های دیگری آشنا می‌کند. همچنین تاریخ پخش این سریال به طور رسمی مشخص شده است، بنابراین برای مشاهده تریلر و اطلاع از جزئیات خبر، همراه ما باشید.

in post ad

 

نتفلیکس این ویدیو را با عنوان تریلر اصلی سریال منتشر کرده است که دلیل این موضوع، تریلر سریال ویچر در کامیک کان 2019 است. البته ویدیوی قبلی بیشتر یک تیزر تریلر بود، در صورت تمایل می‌توانید نسخه کامل‌تر این تریلر جذاب را در یوتیوب تماشا کنید. «گرالت ریویایی» شخصیت اصلی این مجموعه است که هنری کویل ایفای نقش او را برعهده دارد. پرنسس «سیری» با بازی فریا آلن و جادوگری به نام «ینیفر» با بازی آنیا چالوترا از جمله شخصیت‌های مهم در ابن سریال محسوب می‌شوند.

از سال گذشته، خبرهایی درباره تولید این مجموعه منتشر شد و چند ماه قبل بود که فیلمبرداری فصل اول سریال Witcher به پایان رسید. طبق گفته یعنی لورن اشمیت هیسریچ (شورانر مجموعه)، سریال بیشتر بر اساس کتاب‌های تالیف شده توسط آندره ساپکوفسکی است و تریلر نیز روی این موضوع تاکید دارد. البته اشارات جالبی به بازی Witcher 3 نیز دیده می‌شود، مانند صحنه‌ای که در آن گرالت را در وان حمام می‌بینیم. یکی دیگر از اشارات، دیالوگ هنری کویل در تریلر است که قبلاً در تریلر سینماتیک بازی ویچر 3 شنیده شده بود: «شیطان، شیطان است. کوچک‌، بزرگ، میانه، همگی یکی هستند»

علاوه بر این، تصاویر تازه‌ای نیز منتشر شده که در یکی از آن‌ها شاهد تقابل گرالت و شخصیت رنفری (با بازی اما اپلتون) هستیم، در تصاویر دیگر می‌توان سیری و ینیفر را نیز مشاهده کرد:

خلاصه داستان رسمی مجموعه به شرح زیر است:

ویچر داستانی حماسی از تقدیر و خانواده است. گرالت ریویایی که یک شکارچی هیولا است، سعی می‌کند جایگاه خود را در دنیایی که معمولاً مردمانش از هیولاها خبیث‌تر هستند، پیدا کند. اما وقتی که سرنوشت باعث آشنایی او با جادوگری قدرتمند (ینیفر) و پرنسسی با رازی خطرناک (سیری) می‌شود، این سه نفر باید یاد بگیرند که چگونه مسیر خود را در این قاره بی‌ثبات بیابند.

سریال Witcher در تاریخ 20 دسامبر 2019 (مصادف با 29 آذر 98) توسط نتفلیکس پخش خواهد شد. طبق معمول، تمام 8 قسمت در همان روز در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar