سریال Green Lantern / فانوس سبز توسط گرگ برلانتی ساخته می‌شود

کمپانی وارنر اعلام کرد که سریال Green Lantern / فانوس سیز توسط تهیه‌کننده سریال‌های Arrowverse یعنی گرگ برلانتی ساخته می‌شود. این یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های تلویزیونی وارنر در دنیای DC خواهد بود که به شکل اختصاصی برای سرویس HBO Max تولید می‌شود.

in post ad

می‌دانیم که نظارت روی این پروژه برعهده گرگ برلانتی و همکارانش است، برلانتی بسیاری از سریال‌های سال‌های اخیر DC از جمله سریال‌های Arrowverse (آرو، فلش، بت‌وومن و …) و همچنین آثار اختصاصی DC Universe از جمله سریال Titans و Doom Patrol را تهیه کرده است. اکنون این سوال پیش می‌آید که آیا داستان سریال «فانوس سبز» به سریال‌های قبلی تولیدشده توسط برلانتی ربط خواهد داشت یا خیر؟

وارنر یک سریال دیگر را هم به دست برلانتی سپرده است. سریال Strange Adventures / ماجراجویی‌ های عجیب به شکل ویژه‌ای به داستان‌های اخلاقی و پندآموز درباره زندگی مشترک انسان‌های فانی و ابرانسان‌ها می‌پردازد. تهیه این مجموعه برعهده برلانتی، سارا اسشتر و جان استفنز است. استفنز علاوه بر این، به عنوان نویسنده و شورانر هم فعالیت می‌کند.

گرگ برلانتی تهیه‌کننده DC

گرگ برلانتی در بیانیه‌ای اشاره کرده که «فانوس سبز» بزرگ‌ترین سریال DC خواهد بود:

هر دوی این سریال‌های DC که برای سرویس HBO Max ساخته می‌شوند؛ در دنیا تلویزیون همانند ندارند. یکی از این مجموعه‌ها آنتولوژی به شمار می‌رود، داستان‌هایی پندآموز درباره زندگی در دنیایی است که ابرقهرمانان در آن حضور دارند. و دومین پروژه، سریال Green Lantern است که ما را به فضا می‌برد و قرار شده بزرگ‌ترین سریال دنیای DC باشد، البته فعلاً نمی‌توانم اطلاعات بیشتری فاش کنم.

همچنین مشخص شد که الیزابت بنکس وظیفه تهیه‌کنندگی یک سریال کمدی با اپیزودهای نیم‌ساعته به نام DC Super Hero High را برعهده دارد. داستان درباره گروهی از افراد نوجوان است که وارد مدرسه‌ای برای افراد خاص می‌شوند، و هیچ ایده‌ای ندارند که قرار است به جمع قهرمانان قدرتمند دنیای دی‌سی ملحق شوند.

با معرفی شدن رسمی سرویس HBO Max، آینده سرویس DC Universe در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. قبل از این هم گزارشاتی درباره مشکلات سرویس «جهان دی‌سی» منتشر شده بود اما به نظر می‌رسد این سرویس تا زمان در دسترس قرار گرفتن HBO Max در سال 2020 همچنان به کارش ادامه دهد. امیدواریم شرکت وارنرمدیا در آینده شفاف‌سازی لازم را انجام دهد.

منبع IGN
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar