لغو شدن پیش‌درآمد وایت‌ واکرها (شب طولانی) با بازی نائومی واتس

پیش‌درآمد سریال Game of Thrones که مارتین از آن با عنوان سریال The Long Night / شب طولانی یاد کرده بود، دیگر ساخته نخواهد شد. مارتین و جین گلدمن روی پایلوت این مجموعه کار کردند اما اخیراً مشخص شده که HBO این پایلوت را تایید نکرده و ادامه مراحل تولید را متوقف کرده است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

به گزارش ددلاین، شبکه HBO با ساخت مجموعه «شب طولانی» موافق نکرده اما یک پیش‌درآمد دیگر درباره خاندان تارگرین را در نظر دارد. قرار بود این پیش‌درآمد که با نام رمز Bloodmoon نیز شناخته می‎‌شد، داستانی در هزاران سال قبل از سریال اصلی و در عصر قهرمانان را روایت کند. مارتین چند ماه قبل اطلاعات جدیدی از داستان پیش‌درآمد بازی تاج و تخت را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد، همچنین می‌دانستیم نائومی واتس ایفای نقش اصلی این مجموعه را برعهده دارد. شبکه HBO در سال 2018 چراغ سبز برای تولید پایلوت را به جین گلدمن و مارتین داد، اما به نظر می‌رسد که مدیران شبکه از نتیجه کار راضی نبوده‌اند.

نائومی واتس بازی تاج و تخت

فیلمنامه پایلوت توسط گلدمن نوشته شد و کارگردانی را اس‌ جی کلارکسون برعهده داشت. طبق گزارشات، مرحله پساتولید بسیار طولانی شد و همین‌طور سازندگان مجبور به ویرایش دوباره‌ی این اپیزود شدند که این موضوع به کیفیت نهایی کار ضربه زد. شایعاتی نیز درباره مشکلات در ایرلند شمالی و در زمان فیلمبرداری به گوش می‌رسد. اینکه اپیزود پایلوت افتضاح باشد، خبر عحیبی نیست و قبلاً هم اتفاق افتاده. شورانرهای Game of Thrones (بازی تاج و تخت) یعنی دیوید بنیاف و دی. بی. وایس گفته‌اند که اپیزود پایلوت آن‌ها یک فاجعه بود، به‌طوریکه مجبور شدند تقریباً همه صحنه‌ها را دوباره فیلمبرداری کنند و این موضوع خرج زیادی روی دست HBO گذاشت.

اکنون این شبکه رسماً به پیش‌درآمد «خانه اژدها» چرلغ سبز نشان داده است. این مجموعه 300 سال قبل از سریال اصلی جریان دارد و به ریشه حکومت خاندان تارگرین و حوادث و درگیری‌های آن زمان می‌پردازد.

منبع Deadline
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar