سریال House of the Dragon / خانه اژدها توسط HBO تولید می‌شود

تنها چند ساعت پس از اینکه شبکه HBO به طور رسمی، تولید پیش‌درآمد وایت واکرها با حضور نائومی واتس را متوقف کرد، یک خبر هیجان‌انگیز به طرفداران داد. سریال House of the Dragon / خانه اژدها به عنوان پیش‌درآمدی بر داستان خاندان تارگرین به این شبکه خواهد آمد. برای اطلاع از جرئیات همراه ما باشید.

in post ad

وظیفه ساخت این مجموعه جدید که به عنوان پیش‌درآمد سریال Game of Thrones شناخته می‌شود، برعهده جرج آر. آر. مارتین و رایان کاندال است. داستان به 300 سال قبل از اتقاقات 8 فصل «بازی تاج و تخت» بازمی‌گردد. مارتین و کوندال فیلمنامه فصل اول 10 قسمتی این مجموعه را می‌نویسند و آن طور که مشخص است، داستان بر پایه کتاب Fire & Blood (آتش و خون) اثر جرج آر. آر. مارتین خواهد بود. کارگردان برخی از محبوب‎‌ترین اپیزودهای بازی تاج و تخت یعنی میگل ساپوچنیک قرار است به همراه رایان کاندال، شورانر سریال باشد. ساپوچنیک برای کارگردانی اپیزود Battle of the Bastards / نبرد حرام‌زادگان برنده جایزه امی شده بود؛ او اپیزود پایلوت و چند اپیزود دیگر را کارگردانی خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر درباره داستان این مجموعه به مقاله خاندان تارگرین و فتح وستروس مراجعه فرمایید.

ایگون فاتح خاندان تارگرین

مدیر برنامه شبکه HBO یعنی کیسی بلویز در این رابطه گفت:

دنیای Game of Thrones بسیار غنی از داستان‌ است. ما قصد داریم ریشه و خاستگاه خاندان تارگرین و همچنین گذشته‌ی وستروس را به همراه جرج، میگل و رایان جستجو کنیم.

قبل از این هم گفته شده بود که تعدادی پیش‌درآمد مختلف در دست توسعه قرار دارند. پیش‌درآمد اول که نائومی واتس و چند بازیگر دیگر برای ایفای نقش در آن انتخاب شده بودند، سفارش تولید پایلوت (اپیزود آغازین) را گرفت اما اکنون به دلایل نامشخصی، لغو شده است. این مجموعه به هزاران سال قبل از جریانات سریال اصلی می‌پرداخت و چیزی که طرفداران را مشتاق تماشای آن می‌کرد، پرداختن به ریشه وایت واکرها بود. رئیس HBO در مصاحبه قبلی تاکید کرد که دنباله یا ادامه سریال Game of Thrones ساخته نمی‌شود، و تمرکز شبکه روی ساخت پیش‌درآمدها قرار گرفته است.

این خبر درحالی منتشر شده که اخیراً دیوید بنیاف و دی. بی. وایس از کار روی سه‌گانه جدید جنگ ستارگان انصراف دادند، این دو شورانر  بخاطر اتمام عجولانه‌ فصل آخر بازی تاج و تخت با انتقادات زیادی مواجه شدند، اکنون به نظر می‌رسد که عجله آن‌ها برای مجموعه Star Wars بی‌نتیجه بوده، و فرصتی فراهم شده تا به قرارداد 250 میلیون دلاری خود با شبکه نتفلیکس برسند.

در انتها اولین پوستر رسمی سریال House of the Dragon / خانه اژدها را مشاهده کنید:

پوستر سریال سریال House of the Dragon

منبع hollywoodreporter
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar