سازندگان Game of Throns از تولید مجوعه جدید جنگ ستارگان انصراف دادند

طبق جدیدترین اخبار سینما، سازندگان سریال Game of Thrones یعنی دیوید بنیاف و دی. بی. وایس در تولید سه‌گانه جدید Star Wars / جنگ ستارگان با کمپانی دیزنی همکاری نخواهند داشت. قرار بود این همکاری با اکران اولین فیلم در سال 2022 آغاز شود و این موضوع به طور واضح مطرح شده بود، اما در نهایت این دو تهیه‌کننده تصمیم گرفته‌اند راه خود را از دنیای جنگ ستارگان جدا کنند. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

چند ماه قبل، باب ایگر در مصاحبه‌ای رسماً اعلام کرد که دیوید بنیاف و دی. بی. وایس فیلم بعدی Star Wars را تولید می‌کنند، اما قرارداد عظیمی که این دو با شبکه نتفلیکس امضا کرده‌اند، موجب شده که وقتی برای کار روی سه‌گانه جنگ ستارگان نداشته باشند. به گزارش ددلاین، آن‌ها در بیانیه‌ای اعلام کردند:

ما عاشق مجموعه Star Wars هستیم. وقتی جرج لوکاس آن را ساخت، باعث ساخت و شکل‌گیری ما نیز شد. صحبت و مشورت با جرج لوکاس و تیم فعلی جنگ ستارگان، بسیار خوشایند و هیجان‌انگیز بود، ما همیشه به این مجموعه حماسی که همه چیز را تغییر داد، مدیون هستیم.

بنیاف و وایس در بیانیه خود به ددلاین گفتند:

ساعات کاری در طول روز محدود هستند، و ما حس کردیم که نمی‌توانیم به درستی به پروژه‌های نتفلیکس و جنگ ستارگان برسیم، پس با کمال حسرت از ادامه کار انصراف می‌دهیم.

فیلم خیزش اسکای‌واکر جنگ ستارگان

کتلین کندی به عنوان رئیس لوکاس فیلم درباره این موضوع گفت:

دیوید بنیاف و دن وایس داستان‎ سرایان فوق‌العاده‌ای هستند. امیدواریم در آینده با آن‌ها در این ماجراجویی به سمت جلو، همراه شویم، زمانی که از تقویم کاری آن‌ها اینقدر شلوغ نباشد و بتوانند روی جنگ ستارگان تمرکز کنند.

فیلم The Rise of Skywalker / خیزش اسکای‌واکر در ماه دسامبر 2019 پخش می‌شود و آخرین فیلمی است که داستان حماسی خانواده اسکای‌واکر را به تصویر می‌کشد. پس از آن، طبق گفته‌های رئیس کمپانی دیزنی باید شاهد وقفه‌ای 3 ساله باشیم و فیلم جدید در سال 2022 به سینماها خواهد آمد. البته لوکاس فیلم و دیزنی پروژه‌های دیگری را در دست دارند. از جمله سریال Mandalorian / ماندالوریان که به‌زودی پخش می‌شود و چند سریال دیگر که در آینده به سرویس دیزنی پلاس می‌آیند.

منبع Deadline
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar