زوئی کراویتز نقش Catwoman را در فیلم جدید بتمن بازی می‌کند

طبق گزارشات، بازیگر سریال Big Little Lies یعنی زوئی کراویتز برای بازی در نقش Catwoman / زن گربه‌ای انتخاب شده است. فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز و با بازی رابرت پتینسون در نقش شوالیه تاریکی، قرار است در سال 2021 اکران شود. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

به گزارش ورایتی، بازیگرانی همچون کراویتز، ززی بیتز ( بازیگر سریال Atlanta و فیلم‌هایی مانند Deadpool 2 و Joker)، ایزا گونزالس (بازیگر فیلم Baby Driver) و برنده جایزه اسکار یعنی آلیشیا ویکاندر (بازیگر ریبوت Tomb Raider)، برای به دست آوردن نقش «زن گربه‌ای» به رقابت پرداختند که در نهایت، زوئی کراویتز توانست برنده میدان شود.

آن هاتاوی آخرین بازیگری بود که در سال 2012 در نقش Catwoman ظاهر شد. در سال 1992 نیز میشل فایفر در فیلم Batman Returns / بازگشت بتمن به ایفای این نقش پرداخت که در خاطر بسیاری از طرفداران ماندگار شد. و البته هیلی بری در فیلم اختصاصی این شخصیت مربوط به سال 2004 را فراموش نمی‌کنیم، اثری که در لیست بدترین فیلم های ابرقهرمانی تاریخ سینما جای گرفته است و طرفداران دی‌سی کامیکس اصلاً دل خوشی از آن ندارند.

پل دینو در نقش ریدلر
پل دینو در نقش ادوارد نیگما ملقب به ریدلر.

پیش تولید فیلم Batman توسط شرکت برادران وارنر و DC احتمالاً از تابستان سال 2020 آغاز می‌شود، اما برخی منابع به ورایتی گفته‌اند که حتی ممکن است انتهای سال 2019 یا اوایل 2020، کار تولید آغاز شود. لازم به ذکر است که پل دینو نیز رسماً به عنوان بازیگر نقش Riddler / ریلدر که یکی از دشمنان شناخته‌شده بتمن است، در فیلم حضور دارد.

قرار است فیلم Batman در تاریخ 25 ژوئن 2021 (مصادف با 4 تیرماه 1400) در سینماها اکران شود. بن افلک مدتی قبل لباس شوالیه تاریکی را کنار گذاشت، او قرار بود یک فیلم اختصاصی را کارگردانی و تهیه کند و حتی فیلمنامه را تهیه کرده بود، اما پروژه در نهایت کنسل شد. مت ریوز دو سال قبل به عنوان کارگردان جدید استخدام شد، و چند ماه قبل نیز رابرت پتینسون را در نقش بروس وین / بتمن انتخاب کرد. احتمالاً شاهد تولید سه‌گانه جدید این شخصیت در سال‌های آتی خواهیم بود.

منبع variety
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar