زمان پخش فصل 6 سریال Vikings (وایکینگ ها) + تریلر رسمی

0

سرانجام تاریخ و زمان پخش فصل 6 سریال Vikings با انتشار تریلری هیجان‌انگیز مشخص شد. در این تریلر می‌بینیم که جنگ تازه و عظیمی در راه است. زمان آن فرا رسیده تا پس از 89 اپیزود با این سریال محبوب خداحافظی کنیم. در ادامه برای اطلاع از جرئیات و زمان دقیق پخش همراه ما باشید، قبل از هر کاری بهتر است تریلر رسمی فصل ششم را تماشا کنید:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

سال گذشته اعلام شد که فصل 6 آخرین فصل از سریال Vikings خواهد بود و در 20 قسمت پخش می‌شود. مایکل هرست به عنوان سازنده و شورانر مجموعه گفت:

من حقیقتاً اعتقاد دارم که در این 89 قسمت، داستان حماسی راگنار لوثبروک و پسران او گفته شده، و ما مخاطبان خود را با پایانی قاطعانه و مناسب رها می‎کنیم، یعنی همان پایانی که کاملاً لایق آن هستند. با اینکه موضوع تلخ و شیرینی است، هنوز 20 اپیزود تا پایان باقی مانده و می‌توانم بگویم که اپیزودهایی بسیار جاه‌طلبانه‌ و شدیداً احساسی، در راه هستند.

لاگرتا فصل ششم سریال Vikings

فصل اول سریال Vikings در سال 2013 پخش شد و از آن زمان، توانست به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند و برای فصل‎‌های بیشتری تمدید شود. شما می‌توانید نقد و بررسی نیمه دوم فصل پنجم Vikings را در وبسایت ما مطالعه کنید. شبکه History خلاصه‌ای از فصل نهایی سریال منتشر کرده که خبر از درگیری وایکینگ ها و نیروهای روس می‌دهد، بنابراین خواندن آن خالی از لطف نیست:

فصل 6 در حالی آغاز می‌شود که قبل از این، بیورن با غلبه بر برادرش آیوار، توانست تبدیل به قهرمانی برای مردم و حکمران آن‌ها شود. حالا بیورن به عنوان حاکم کتگات، به دنبال راهی است تا جای پدرش راگنار را پر کند و تبدیل به پادشاه شود، در حالیکه با دوراهی ها و تصمیمات مهمی دست و پنجه نرم می‌کند. آیوار نیز به دنبال راهی برای فرار از گذشته است، او از طریق جاده ابریشم راه خود را به سرزمین روسیه می‌یابد و با حکمرانی سنگدل و غیرقابل پیش‌بینی به نام «پرنس اولگ» مواجه می‌شود. لاگرتا نیز سعی دارد زندگی آرامی را تجربه کند و در مزرعه خود به کار و زندگی مشغول شود، اما همواره خطراتی در کمین هستند. در این فصل، اوبه و توروی به سرزمین ایسلند سفر می‌کنند تا از معمای کارهای فلوکی در این جزیره مطلع شوند.

فصل 6 سریال Vikings رسماً در تاریخ 4 دسامبر 2019 (مصادف با 13 آذر 98) پخش خواهد شد. نیمه اول فصل آخر که امسال پخش می‌شود، شامل 10 اپیزود است و 10 اپیزود پایانی در تاریخ نامشخصی از سال 2020 در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع IGN
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar