رسمی: فصل چهارم سریال Stranger Things تولید می‌شود

سریال Stranger Things / چیزهای عجیب به عنوان محبوب‌ترین مجموعه اوریجینال شبکه نتفلیکس، رسماً برای فصل چهارم بازمی‌گردد. در کنار این خبر، اعلام شد که سازندگان یعنی برادران دافر قراردادی عظیم را با این شبکه امضا کرده‌اند. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

طبق گزارشات، این قرارداد جدید و چندساله، شامل تولید چندین فیلم و سریال تلویزیونی خواهد بود و بخشی از آن، تولید فصل چهارم «چیزهای عجیب» است. تد ساراندوس به عنوان مدیر محتوای نتفلیکس در بیانیه‌ای که برای هالیوود ریپوتر فرستاده شده، درباره این موضوع گفت:

برادران دافر با سریال Stranger Things بینندگان سراسر دنیا را شیفته و اسیر خود کردند. ما نیز بسیار خوش‌حالیم که می‌توانیم رابطه‌مان با آن ها را گسترش دهیم، تا بتوانند تخیلات جذاب و متنوع خود را وارد پروژه‌های فیلم وسریال‌ دیگری کنند که مشترکان عاشق‌شان خواهند شد. مشتاقیم ببینیم که برادران دافر خارج از دنیای وارونه (آپساید داون) چه چیزهایی برای عرضه به مخاطبان دارند.

سریال چیزهای عجیب نتفلیکس

فصل سوم این مجموعه بر اساس گزارشات، بیش از 40 میلیون بیننده در زمان آغاز پخش در ماه جولای داشته و بی‌شک میلیون‌ها مخاطب، بی‌صبرانه منتظر انتشار فصل جدید در آینده هستند. در تیرماه امسال، برادران دافر درباره حس و حال متفاوت فصل چهارم Stranger Things صحبت و به‌ نوعی تولید آن را تایید کرده بودند. سازندگان در این رابطه گفتند:

ما چیز زیادی درباره آینده نمی‌دانیم، اما اتفاقات مهم را در ذهن داریم. در پایان فصل دوم، می‌دانستیم که چه اتفاقی برای بیلی خواهد افتاد و می‌دانستیم که پای روس‌ها به ماجرا باز می‌شود. نمی‌دانستیم که قرار است آن مرکز خرید و اتفاقتش را داشته باشیم، اما همان طور که گفتم از اتفاقات اصلی مطلعیم. حالا وقت آن است که به جزئیات این داستان بپردازیم. از مسیری که سریال در پیش گرفته است، هیجان‌زده هستیم اما فصل 4 حس و حالی بسیار متفاوت خواهد داشت.

برادران دافر

پس از اعلام رسمی خبر نیز، برادران دافر در بیانیه‌ای خشنودی خود از ادامه همکاری با نتفلیکس را اعلام کردند:

ما کاملاً از ادامه همکاری با نتفلیکس خشنود و هیجان‌زده‌ایم. در اوایل سال 2015 بود که تد ساراندوس، سیندی هالند، برایان رایت و مت تونل سرمایه‌گذاری بزرگی روی ما و سریال‌مان انجام دادند، که این موضوع برای همیشه زندگی ما را تغییر داد. از زمان اولین ملاقات تا انتشار Stranger Things 3 تیم نتفلیکس هیچ چیزی برای ما کم نگذاشتند، از ما به طور کامل حمایت کردند، همچنین راهنمایی و آزادی در تصمیمات خلاقانه‌ای که می‌خواستیم و آرزوی آن را داشتیم، در اختیارمان قرار دادند. نمی‌توانیم برای گفتن داستان های بیشتر صبر کنیم، که البته این مسیر با سفری به دنیای وارونه آغاز می‌شود.

تاریخ پخش چهارمین فصل از سریال «چیزهای عجیب» هنوز مشخص نشده است. در صورت انتشار اخبار بیشتر، شما را در جریان قرار خواهیم داد. پیشنهاد می‌کنیم نقد فصل سوم سریال Stranger Things را در وبسایت ما مطالعه فرمایید.

منبع CBR
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar