تریلر رسمی فیلم «ال کامینو: بریکینگ بد» را تماشا کنید

تریلر جدید فیلم بریکینگ بد توسط شبکه استریم نتفلیکس منتشر شد. این فیلمِ موردانتظار که با نام کامل El Camino: A Breaking Bad Movie / ال کامینو: فیلم بریکینگ بد شناخته می‎شود، داستانِ شخصیت جسی پینکمن با بازی آرون پال را دنبال می‌کند. ماه گذشته بود که نتفلیکس، با انتشار اولین تیزر تریلر، از تاریخ اکران و پخش فیلم بریکینگ بد رونمایی کرد، اکنون تریلری طولانی‌تر با محوریت جسی پینکمن پخش شده که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

in post ad

 

در سال 2018 تولید فیلم سینمایی Breaking Bad تایید شد، و می‌دانستیم که آرون پال بار دیگر در نقش شخصیت جسی پینکمن حضور خواهد داشت. گفته شده که حدود 10 بازیگر از سریال اصلی نیز در پروژه حضور دارند. البته این فیلم به شکل مخفیانه ساخته و تولید شده است و تا قبل از انتشار تریلر، اطلاعات چندانی از آن در دسترس نبود. به غیر از این، نتفلیکس تیزر کوتاه دیگری را منتشر کرده، که می‌توانید کمی پایین‌تر مشاهده کنید:

 

در تیزر اول، دیدیم که گروهی از افسران پلیس در حال بازجویی شخصیت اسکینی پیت هستند، و او از ارائه اطلاعاتی که به دستگیری جسی منجر شود، خودداری می‌کند. در تیزر دوم هم خودِ جسی را می‌بینیم که در حال فرار است و از طریق رادیوی ماشین به اخبار گوش می‌دهد. اما ویدیوی حدوداً 2 دقیقه‌ای، به عنوان یک تریلر رسمی و کامل‌تر پخش شده است. سریال بریکینگ بد در 5 فصل از شبکه AMC پخش شد و همواره به عنوان یکی از برترین سریال‌های تاریخ به شمار می‌رود. با اینکه اطلاعات چندانی از داستان و اتفاقات نداریم، مطمئناً وینس گیلیگان به عنوان سازنده، با داستانیِ بازگشته که پس از سال‌ها بتواند طرفداران سرسخت این مجموعه را راضی کند.

فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie در تاریخ 11 اکتبر 2019 (مصادف با 19 مهر 1398) توسط شبکه نتفلیکس پخش می‌شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که خالق مجموعه Breaking Bad یعنی وینس گیلیگان وظیفه نویسندگی و کارگردانی را برعهده داشته است.

در انتها می‌توانید پوستر جدید فیلم را نیر مشاهده کنید:

پوستر فیلم بریکینگ بد

منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar