تاریخ اکران فیلم Tomb Raider 2 مشخص شد

رسماً اعلام شده که فیلم Tomb Raider 2 – توم ریدر 2 (مهاجم مقبره) با کارگردانی جدید، شخصیت لارا کرافت با بازی آلیشیا ویکاندر را به دنیای سینما بازمی‌گرداند. در ادامه با ما همراه باشید تا از جزئیات این خبر مطلع شوید.

in post ad

به گزارش وبسایت ددلاین، کمپانی MGM / مترو گلدن مایر قصد دارد دنباله فیلم مهاجم مقبره که در سال 2018 منتشر شد، را تولید و روانه سینما کند. فیلم اول توسط رور اوتاگ کارگردانی شد و اغلب نمرات متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد اما 257 میلیون دلار در باکس آفیس فروخت. طبق گزارشی که ددلاین منتشر کرده، اوتاگ بازنخواهد گشت و بن ویتلی برای کارگردانی قسمت دوم انتخاب شده است. در کارنامه بن ویتلی نام فیلم‌های  Kill List (فهرست کشتار) و Free Fire (شلیک آزاد) و همین‌طور چند قسمت از سریال Doctor Who (دکتر هو) به چشم می‌خورد. اِیمی جامپ نیز به عنوان نویسنده به پروژه‌ی دنباله پیوسته است.

فیلم Tomb Raider

این چهارمین فیلم از Tomb Raider خواهد بود، دو فیلم اول (سال 2001 و 2003) را آنجلینا جولی بازی کرده اما فیلم محصول سال 2018 به عنوان ریبوت و آغازی تازه برای شخصیت در سینما، منتشر شد. آلیشیا ویکاندر ایفای نقش اصلی یا همان لارا کرافت را بر عهده داشت. قرار است شاهد حضور دوباره ویکاندر در دنباله فیلم 2018 باشیم. هنوز اطلاعات بیشتری از فیلم در دسترس نیست و مراحل تولید نیز آغاز نشده‌اند اما کمپانی سازنده، قدم‌های مثبتی در جهت تولید برداشته است.

فیلم Tomb Raider 2 قرار است در تاریخ 21 مارس 2021 (مصادف با ۲۹ اسفند ۱۳۹۹) بر پرده نقره‌ای سینماها نمایش داده شود. شما می‌توانید نقد فیلم Tomb Raider را در وبسایت ما مطالعه کنید. در بخشی از نقد آمده: «فیلم Tomb Raider به هیچ وجه فاجعه‌بار نیست و نمی‌توان آن را در گروه افتضاحات بازی‌ها در سینما قرار داد اما آنقدر هم خوب نیست که ما را به آینده‌ی چنین فیلم‌هایی امیدوار کند.»

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar