دومین تریلر فیلم سینمایی Joker را تماشا کنید

تریلر نهایی و رسمی فیلم Joker – جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس، توسط کمپانی برادران وارنر منتشر شد. این اثر احتمالاً یکی از بهترین فیلم های سال 2019 خواهد بود که طرفداران زیادی انتظار فرارسیدن زمان اکران آن را می‌کشند. می‌توانید اولین تریلر فیلم جوکر را تماشا کنید و در ادامه نگاهی به دومین تریلر رسمی آن داشته باشید:

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

دانلود از آپارات

Joker نسبت به آثاری که تاکنون دیده‌ایم، بسیار متفاوت است. فیلم بر اساس یک شخصیت کامیک بوکی معروف ساخته شده اما طبق گفته کارگردان، فیلم جوکر داستان های کامیک بوکی را دنبال نمی‌کند و ربطی آن ندارد. فیلیپس درباره این موضوع گفت:

ما هیچ چیزی را بر اساس کامیک بوک‌ها دنبال نکردیم، که مردم و طرفداران بخاطر آن ناراحت خواهند شد. ما فقط نسخه‌ای که خودمان فکر می‌کردیم را درباره جوکر نوشتیم.

البته کامرون بیلی به عنوان رئیس جشنواره فیلم تورنتو، بسیار از این اثر سینمایی تعریف کرده است:

این فیلم بر اساس داستانی که از قبل موجود بوده، ساخته نشده و یکی از بهترین بازیگران در سینمای مدرن، در آن به ایفای نقش می‌پردازد. واکین فینیکس نقش اصلی است و رابرت دنیرو هم حضور دارد، او یکی از بهترین بازیگران تاریخ به شمار می‌رود.

بیلی این اثر را همانند یک دستاورد سینمایی عالی می‌داند:

یک رویکرد و لحن جالب در فیلم دیده می‌شود. داستان در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 میلادی جریان دارد و این حس وجود دارد که فیلم در همان دوران تولید شده است. ارجاعاتی به سبک فیلمسازی مارتین اسکورسیزی می‌کند و مانند یک دستاورد سینمایی عالی و درجه یک به نظر می‌رسد.

این فیلم با رده سنی R (بزرگسال) به سینما می‌آید، با داستانی در دهه 80 میلادی نیویورک که در حقیقت کاملاً جدا از دنیای سینمایی DC در نظر گرفته می‌شود. آرتور فلک شخصیت اصلی این اثر است، یک کمدین شکست‌خورده که به‌تدریج اسطوره‌ای هراس‌آور می‌شود. تاد فیلپیس به همراه اسکات سیلور فیلمنامه را نوشته است. واکین فینیکس در نقش شخصیت آرتور فلک یا جوکر حضور دارد. بازیگران دیگر فیلم عبارتند از: رابرت دنیرو، برت کالن، ززی بیتز، بیل کمپ، مارک مارون و فرانسیس کانروی.

از پروژه های جدید DC می‌توان به فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری)، فیلم Wonder Woman 1984 (واندر وومن 1984)، Batman / بتمن و ریبوت فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری) اشاره کرد که همگی در سال های 2020 و 2021 اکران می‌شوند. فیلم Joker برای اکران و پخش در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. در انتها می‌توانید پوسترهای جدید را مشاهده کنید:

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar