نام جیمز باند 25 مشخص شد: «زمانی برای مردن نیست»

نام رسمی فیلم بعدی جیمز باند که تاکنون با عنوان Bond 25 شناخته می‌شد، مشخص شد. اکنون میدانیم که نام فیلم، No Time to Die است به معنی «زمانی برای مردن نیست». در ادامه برای اطلاعات بیشتر، همراه ما باشید.

in post ad

فیلم Bond 25 مدت زیادی است که در مرحله تولید قرار دارد، و با مشکلات مختلفی مواجه شده بود، اما کار تولید ادامه یافت. در ابتدا دنی بویل از کارگردانی فیلم انصراف داد و پس از او، کری فوکوناگا به عنوان کارگردان فیلم جیمز باند معرفی شد. فوکوناگا کارگردانی فصل اول سریال True Detective و همچنین مینی سریال Maniac در نتفلیکس را برعهده داشته است. در خلاصه داستان رسمی فیلم نوشته شده:

در فیلم زمانی برای مردن نیست، آقای باند سرویس مخفی را ترک کرده و زندگی آسوده و خوبی را در کشور جامائیکا ادامه می‌دهد. طولی نمی‌کشد تا دوست قدیمی او یعنی فلیکس لایتر از CIA، از باند درخواست کمک کند. ماموریت درباره نجات یک دانشمندِ ربوده‌شده است اما این ماموریت، خطرناک‌تر از چیزی است که انتظار می‌رود. این موضوع باعث می‌شود جیمز باند با شخصیت منفی مرموزی که یک سلاح پیشرفته را در اختیار دارد، مواجه شود.

رامی مالک و دنیل کریگ

مدتی قبل گزارش شد که لاشانا لینچ در نقش مامور 007 ظاهر خواهد شد. در واقع او پس از خروج باند، کد ویژه او را دریافت کرده است. همچنین می‌دانیم که رامی مالک نقش شخصیت منفیِ مرموز در این فیلم را بازی می‌کند. گزارشاتی از بازگشت کریستوف والتس در نقش ارنست بلوفلد نیز منتشر شده است.

بازیگران فیلم No Time to Die عبارتند از: دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، کریستوف والتس، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک و لاشانا لینچ. بیست و پنجمین فیلم مجموعه جیمز باند، در تاریخ 8 آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با 20 بهمن 1399) در سینماهای آمریکا به نمایش گذاشته می‌شود. البته در بریتانیا، تاریخ اکران چند روز زودتر و 3 آوریل 2020 اعلام شده است. کمپانی MGM / مترو گلدن مایر توزیع فیلم را برعهده دارد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar