تام هالند : فیلم بعدی مرد عنکبوتی بسیار خاص و متفاوت خواهد بود

با جدیدترین مصاحبه این بازیگر همراه ما باشید. حتی اگر مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول را ترک کند، احتمالاً بار دیگر شاهد حضور تام هالند در این نقش و تولید سومین فیلم مستقل با حضور او خواهیم بود. هالند این هفته در کامیک کان Keystone در فیلادلفیا حاضر شد، البته این اتفاق پس از حضور وی در مراسم D23 دیزنی رخ داد. او تایید کرد که شاهد حضورش در فیلمی جدید اما متفاوت خواهیم بود.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

به گزارش سایت Comicbook ، تام هالند اعلام کرد که صحبت‌هایی درباره سومین فیلم Spider-Man انجام شده است، البته تردیدهای درباره بازگشت کارگردان دو قسمت قبلی یعنی جان واتس وجود دارد. طبق گزارشات دیگر، مارول قصد دارد در پروژه جداگانه‌ای با جان واتس همکاری کند.

تام هالند گفت که فیلم مرد عنکبوتی جدید بسیار متفاوت خواهد بود، مشخص نیست که منظور او خروج کامل شخصیت از دنیای سینمایی مارول (MCU) است یا خیر. او گفت:

ما با تعدادی از تهیه‌کنندگان ملاقات و درباره مرد عنکبوتی 3 صحبت کردیم. این فیلم بسیار خاص خواهد بود و همچنین بسیار متفاوت.

هالند افزود:

از اینکه مارول اجازه داد رویاهایم به حقیقت تبدیل شود سپاس‌گذارم و همین طور از سونی متشکرم که اجازه داد در این رویا به زندگی ادامه دهم.

مرد عنکبوتی دور از خانه 2019

کمپانی سونی حق مالکیت شخصیت اسپایدرمن را در اختیار دارد. طبق قرارداد دیزنی و سونی، مرد عنکبوتی توانست وارد دنیای سینمایی شود و در 5 فیلم حضور یابد. اما هفته گذشته این خبر منتشر شد که دیزنی و سونی دیگر به همکاری ادامه نمی‌دهند و مرد عنکبوتی باید MCU را ترک کند که این خبر موجب ناراحتی بسیاری از طرفداران شد. رئیس استودیو مارول یعنی کوین فایگی در مصاحبه با EW توضیحاتی ارائه داد و گفت که از حضور محدود این شخصیت در دنیای سینمایی آگاه بوده است:

ما پنج فیلم با حضور اسپایدرمن در MCU داشتیم. دو فیلم مستقل و سه فیلم به همراه اعضای انتقام‌جویان. این رویایی بود که هرگز فکر نمی‌کردم محقق شود. قرار نبود این موضوع تا ابد ادامه یابد. می‌دانستیم که زمان محدودی برای انجام کار داریم، و آن داستانی که در ذهن داشتیم را گفتیم و من همیشه بخاطر این موضوع، سپاس‌گذارم.

 

می‌توان از سخنان کوین فایگی این برداشت را کرد که حضور تام هالند در MCU رسماً به پایان رسیده است اما با توجه به گفته‌های هالند، باید منتظر حضور دوباره او در لباس این قهرمان پرطرفدار باشیم. فیلم Spider-man: Far From Home / مرد عنکبوتی: دور از خانه که در سال 2019 اکران شد، توانست رقم 1.11 میلیارد دلار در باکس آفیس بفروشد و با پشت سر گذاشتن Skyfall / اسکای‌فال تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم سونی شود. باید صبر کرد، آیا اسپایدرمن 3 خارج از دنیای مارول جریان خواهد داشت، آیا منظور تام هالند از متفاوت بودن فیلم بعدی، همین است؟

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar