تریلر سریال Mandalorian از شبکه دیزنی پلاس را تماشا کنید

نخستین تریلر سریال Mandalorian در جریان مراسم D23 انتشار یافت. این مجموعه که در دنیای جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد، پاییز امسال به شبکه دیزنی پلاس خواهد آمد. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب و تماشایی را ببینید:

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

دانلود از آپارات

تریلر سریال Mandalorian چیزهایی زیادی را به مخاطب نشان می‌دهد، از کلاه‌خودهای استورم‌تروپرهای مرده گرفته تا سفر ماندالوریان به مکانی آباد و سرسبز، و در بخشی دیگر به بیابانی بی آب و علف در کهکشان پهناور. پدور پاسکال ایفای نقش شخصیت اصلی را برعهده دارد، البته در تریلر همواره کلاه ماندالوریان روی سر او قرار دارد، و چهره پدرو پاسکال مشاهده نمی‌شود. در بخشی دیگر، می‌توان جانکارلو اسپوزیتو را در نقش فرمانده تعدادی از استورم‌تروپرهای سیاه‌پوش مشاهده کرد. علاوه بر این‌ها، می‌توان ربات IG-88 را در ویدیو دید که در کنار ماندالوریان حضور دارد.

علاوه بر پدرو پاسکال و جانکارلو اسپوزیتو، جینا کارانو، امیلی اسوالو، کارل ودرز، امید ابطحی و ورنر هرتسوک در این مجموعه از +Disney حضور دارند. جان فاورو شورانر سریال ماندالوریان است، از جمله فیلم‎هایی که او برای والت دیزنی کارگردانی کرده می‌توان به Lion Kong (شیر شاه) و Jungle Book (کتاب جنگل) اشاره نمود. تایکا وایتیتی، دبورا چو، دیو فیلونی و برایس دالاس هاوارد از جمله کارگردانان فصل اول مجموعه Mandalorian هستند.

در اخبار دیگر، تایید شد که ایوان مک‌گرگور هم با سریال مستقل شخصیت Obi-Wan Kenobi / اوبی-وان کنوبی به دیزنی پلاس ملحق شود. همچنین سریال دیگری در دنیای Star Wars در دست ساخت است که روی یکی از شخصیت‌های فیلم Rogue One (جنگ ستارگان: یک سرکش) یعنی کاسیان اندور (با بازی دیگو لونا) تمرکز دارد. از افراد حاضر در D23 خبر رسیده که دیزنی، تریلر جدیدی از جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر به نمایش گذاشته است که البته به‌زودی در فضای مجازی در اختیار طرفداران قرار می‌گیرد.

Mandalorian در تاریخ 12 نوامبر 2019 (مصادف با 21 آبان 98) از شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شود. می‌دانیم که ماندالوریان دارای 8 اپیزود است. در انتها می‌توانید پوستر منتشر شده از مجموعه را مشاهده کنید:

پوستر سریال Mandalorian

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar