تاریخ پخش فیلم El Camino: Breaking Bad از نتفلیکس اعلام شد

سال گذشته اخباری درباره فیلم Breaking Bad و ادامه داستان جسی پینکمن منتشر شد، اما جزئیات چندانی از آن مشخص نبود. اکنون می‌دانیم که نام کامل این فیلم چیست و از چه شبکه‌ای پخش می‌شود. سریال بریکینگ بد یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ است که در 5 فصل از شبکه AMC پخش شد (از سال 2008 تا 2013) و طرفداران سال‌ها امیدوار بودند اطلاعات بیشتری درباره سرنوشت شخصیت‌های اصلی مجموعه به دست آورند. این آرزویی است که به زودی برای طرفداران برآورده می‌شود.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie – ال کامینو: فیلمی از بریکینگ بد قرار است از شبکه استریم نتفلیکس پخش شود. این شبکه تیزر کوتاهی را منتشر کرد، که بازجویی پلیس‌ها از شخصیت «اسکینی پیت» را نشان می‌دهد. او می‌گوید که از محل اختفای جسی پینکمن بی‌خبر است و حتی اگر خبر داشت، به پلیس‌ها لو نمی‌داد:

 

با توجه به گفته‌های آرون پال، وینس گیلیگان حدود 2 سال پیش ایده بازگشت جسی و تولید این فیلم را به او داده است و البته او هم، پس از مطالعه فیلمنامه El Camino قبول کرده است. پال در مصاحبه‌ای گفت:

ابن بخشی از بریکینگ بد است که نمی‌دانستم آن را می‌خواهم. و حالا که آن را دارم، خیلی خوش‌حالم که وجود دارد. این یک اثر دشوار و احساسی برای همه ما بود و هنگامی که به پایان رسیدیم، دور هم جمع شدیم و گفتیم که عاشق این فیلم هستیم.

او ادامه داد:

برای مدتی در افکارم غرق شدم و نمی‌توانستم درست سخن بگویم. به عنوان فردی که نقش جسی پینکمن را بازی کرده، خیلی خوش‌حالم که وینس من را در این ماجراجویی وارد کرده است.

آرون پال درباره حضور برایان کرانستون گفت:

فقط می‌توانم بگویم که مردم از چیزی که می‌بینند، بسیار راضی و خوش‌حال خواهند بود.

خالق مجموعه Breaking Bad یعنی وینس گیلیگان وظیفه نویسندگی و کارگردانی فیلم El Camino: Breaking Bad را برعهده دارد. هنوز مطمئن نیستیم که آیا والتر وایت با بازی برایان کرانستون در این فیلم حضور دارد یا خیر. قرار است این فیلم در تاریخ 11 اکتبر 2019 (مصادف با 19 مهر 1398) پخش شود و طرفداران پس از سال‌ها، با شخصیت محبوب جسی پینکمن و حتی شاید والتر وایت، ملاقات کنند. در انتها پوستر فیلم را می‌توانید مشاهده کنید:

پوستر فیلم Breaking Bad

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar