تاریخ اکران فیلم Black Panther 2 اعلام شد

در جریان مراسم D23 مشخص شد که فیلم 2 Black Panther – پلنگ سیاه در چه تاریخی به سینماها می‌آید. رایان کوگلر که کارگردانی قسمت دوم پلنگ سیاه را بر عهده دارد، شخصاً روی صحنه آمد و درباره اثر صخبت کرد. البته به نظر می‌رسد نام رسمی فیلم چیز دیگری است که در حال حاضر، اعلام نشده و به زمان دیگری موکول شده است. در ادامه همراه ما باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

فیلم اول پلنگ سیاه که در سال 2018 منتشر شده بود، توانست به موفقیت‌های زیادی دست یابد. این اثر سینمایی، علاوه بر فروش خوب، توسط منتقدان نیز مورد تحسین قرار گرفت و حتی تبدیل به اولین برنده جایزه اسکار مارول شد. فیلم Black Panther توانست کاملاً موفق ظاهر شود و 700 میلیون دلار در آمریکا بفروشد. فروش جهانی فیلم به بیش از 1.3 میلیون دلار رسید که آن را به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2018 تبدیل کرد. طرفداران باید در سال 2022 منتظر دنباله از سوی استودیوی مارول باشند.

فیلم Black Panther

شخصیت پلنگ سیاه توسط استن لی و جک کربی خلق شد و برای نخستین بار در کامیک Fantastic Four #52 (شماره 52 از مجموعه چهار شگفت‌انگیز) ظاهر شد. او یک شخصیت آفریقایی و پادشاهی در کشور خیالی اما بسیار پیشرفته واکاندا است، کشوری که منبع اصلی فلز وایبرانیوم محسوب می‌شود. این شخصیت به‌شدت محبوب در فیلم  Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) به دنیای سینمایی مارول معرفی شد. بازیگران اصلی فیلم عبارتند از: چادویک بوزمن، لوپیتا نیونگو، لتیتیا رایت، دانای گوریرا و مارتین فریمن که در دنباله نیز به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم Black Panther 2 قرار است در تاریخ 6 می 2022 (مصادف با 16 اردیبهشت 1401) توسط مارول و دیزنی در سینماهای آمریکا اکران شود. همان طور که قبلاً مشخص شده بود، رایان کوگلر کارگردانی و نویسندگی قسمت دوم را نیز برعهده دارد.

در اخبار دیگر D23، بازیگر محبوب «بازی تاج و تخت» یعنی کیت هرینگتون در فیلم Eternals حضور خواهد داشت که بخشی از فاز 4 دنیای سینمایی مارول است.

منبع CBR
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar