خروج مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول تایید شد

طبق گزاراشات جدید، این احتمال وجود دارد که شخصیت محبوب مرد عنکبوتی به دلیل عدم توافق شرکت های سونی و دیزنی، از دنیای سینمایی مارول خارج شود. مدتی قبل، مارول از برنامه فاز چهارم دنیای سینمایی در کامیک کان 2019 رونمایی کرد، اما اکنون بسیاری از طرفداران، نگران عدم حضور تام هالند در فیلم های آینده مارول هستند. در ادامه خبر همراه ما باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

به گزارش وبسایت ددلاین، رئیس استودیو مارول یعنی کوین فایگی دیگر به عنوان تهیه‌کننده فیلم های مرد عنکبوتی فعالیت نخواهد کرد. به نظر می‌رسد، سونی و دیزنی نتوانسته‌اند به توافقی برای ادامه حضور این شخصیت در دنیای مارول، برسند، از آنجا که حق مالکیت اسپایدرمن در سینما متعلق به سونی است، شاید از این پس، تام هالند را در این نقش مشاهده نکنیم. یا حتی ممکن است تام هالند خارج از دنیای سینمایی کنونی به کار خود ادامه دهد.

مرد عنکبوتی دور از خانه

فیلم Spider-Man: Far From Home / مرد عنکبوتی: دور از خانه پایان رسمی فاز سوم MCU بود، اما عدم توافق می‌تواند منجر به پایان همکاری دو کمپانی و ناراحتی تعداد زیادی از طرفداران شود. برخی منابع گزارش داده‌اند که مذاکرات همچنان ادامه دارد و این موضوع قطعی نشده است، اما اگر این مذاکرات به نتیجه نرسند، احتمالاً مرد عنکبوتی در دنیای جدیدی که سونی در حال تولید فیلم‌های آن است، حضور می‌یابد. سونی با تولید فیلم Venom به سود خوبی رسید، و قسمت دوم هم در راه است. از طرفی، شاهد حضور جرد لتو در فیلم Morbius خواهیم بود.

طبق گزارش ددلاین، قرار بود دو فیلم دیگر با حضور تام هالند در نقش اصلی و به کارگردانی جان واتس ساخته شود، که آینده این دو فیلم نیز در هاله‌ای از ابهام است. دنیای مارول اخیراً شخصیت‌هایی مانند مرد آهنی، بیوه سیاه و کاپیتان آمریکا را در فیلم Avengers: Endgame از دست داد، اما می‌توانیم منتظر شخصیت‌های کاملاً جدیدی در فاز 4 باشیم.

شاید این وضعیت در آینده‌ای نه چندان دور تغییر کند، فعلاً به نظر می‌رسد که ادامه همکاری دیزنی و سونی ممکن نیست. برخی گزارش‌ها دلیل اختلاف را، پیشنهاد دیزنی برای سود 50/50 از فروش فیلم دانسته‌اند که با پاسخ منفی قاطعانه‌ای مواجه شده است. باید منتظر خبرهای تکمیلی باشیم تا سرنوشت مرد عنکبوتی در سینما، مشخص شود. برای اطلاع از اخبار سینما همراه ما باشید.

آپدیت: سونی بیانیه‌ای درباره این موضوع منتشر کرده که خروج اسپایدرمن از دنیای سینمایی مارول را تایید می‌کند. این کمپانی، دیزنی را مقصر اصلی دانسته اما از کوین فایگی تشکر کرده است:

ما از این موضوع ناامید شدیم، اما به تصمیم دیزنی برای عدم حضور کوین فایگی به عنوان تهیه‌کننده در فیلم بعدی اسپایدرمن احترام می‌گذاریم. امیدواریم این موضوع در آینده تغییر کند، اما مسئولیت‌های بیشتری که دیزنی برعهده فایگی قرار داده – از جمله تمام پروژه‌های جدید مارول – به او اجازه نمی‌دهد روی آی‌پی که به دیزنی تعلق ندارد، کار کند. کوین فایگی فردی فوق‌العاده است و از او بخاطر راهنمایی‌ها و کمک‌هایش برای قرار دادن ما در مسیری که ادامه‌اش می‌دهیم، سپاس‌گذاریم.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar