بازیگران سریال Halo معرفی شدند، پخش مجموعه در سال 2021

سریال Halo  مدت زیادی در حال توسعه بوده است و خبرهای جدیدی از تولید آن به گوش می‌رسد. اکنون تعدادی از بازیگران اصلی این مجموعه معرفی شده‌اند. Halo اقتباسی از بازی‌های ویدیویی محبوبی به همین نام است که در سال 2021 توسط شبکه Showtime – شوتایم منتشر خواهد شد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

پابلو شرایبر که سابقه حضور در سریال American Gods را دارد، نقش مستر چیف (Master Chief) را در سریال بازی می‌کند. همچنین مشخص شده که ناتاشا مک‌الهون در دو نقش حضور دارد، یکی در نقش دکتر کاترین هالزی و همان مغز متفکر پروژه سربازان اسپارتان. نقش دیگر وی، مربوط به هوش مصنوعی کورتانا است که نوعی کپی از مغز دکتر هالزی محسوب می‌شود. شبکه Showtime کورتانا را به عنوان «پیشرفته‌ترین هوش مصنوعی انسانی در تاریخ بشر، و برگ برنده احتمالی در موضوع نجات بشریت» معرفی کرده است.

بوکیم وودبین، شخصیت Soren-066 را به تصویر می‌کشد. شبکه او را شخصیتی پیچیده از نظر اخلاقی معرفی کرده که سرنوشت او را مجبور به مبارزه کردن با فرماندهان نظامی سابق خود و همچنین دوست قدیمی‌اش، یعنی مستر چیف می‌کند. شبانه اعظمی در نقش آدمیرال مارگارت پارانگوسکی در سریال Halo به ایفای نقش می‌پردازد. این شخصیت در نسخه‌های متفاوتی از هیلو وجود داشته است اما اولین حضورش به رمان Halo: Ghosts of Onyx بازمی‌گردد. او فرمانده ناوگان است و شبکه نیز اطلاعات چندانی درباره‌اش فاش نکرده اما می‌توان حدس زد که او خاطره خوش و رابطه چندان مناسبی با دکتر هازلی ندارد. 
ناتاشا مک‌الهون و بوکیم وودبین
خانم ناتاشا مک‌الهون و آقای بوکیم وودبین از جمله بازیگرانی هستند که در سریال هیلو به ایفای نقش می‌پردازند.
تعداد دیگری از بازیگران نیز اعلام شده‌اند که البته همگی سربازان اسپارتان هستند: بِنتلی کالوو در نقش Vannak-134، کیت کندی در نقش Kai-125 و ناتاشا کولزاک در نقش Riz-028.
گری لوین به عنوان یکی از مدیران شبکه، گفت که آن‌ها کار تولید را با اعتمادبه‌نفس و اطمینان کامل، پیش می‌برند:
خبر خوب این است که ما به شکل نزدیک و تنگاتنگی با استودیو 343 (سازنده بازی) در مراحل توسعه سریال کار می‌کنیم. آن‌ها هر چیزی که نمی‌دانیم را به ما می‌گویند و منبعی هستند برای جلوگیری از اینکه ما اشتباه بزرگی در تولید انجام دهیم. پس ما داریم کارمان را با نهایت اطمینان انجام می‌دهیم.
در سال 2021 منتظر پخش سریال Halo از شبکه شوتایم باشید. تولید و فیلمبرداری مجموعه اواخر سال 2019 در بوداپست انجام می‌شود. به نظر می‌رسد این سریال نیز همانند سایر آثار شبکه، رده سنی PG-13 داشته باشد.
منبع Gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar