تاریخ اکران فیلم Black Widow / بیوه سیاه و اطلاعات بیشتر از شخصیت‌ها

0

استودیو فیلم‌سازی مارول در کامیک کان 2019 از برنامه فیلم‌ و سریال های آینده رونمایی کرد و در این بین، تاریخ اکران فیلم Black Widow – بیوه سیاه با حضور اسکارلت جوهانسون نیز مشخص شد. البته اطلاعات بیشتری از شخصیت‌ها و بازیگران حاضر در این پروژه نیز، منتشر شده است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

در پنل کامیک کان 2019 مشخص شد که شخصیت یلنا بلوا (با بازی فلورنس پیو) در فیلم نقش مهمی را ایفا می‌کند. او رابطه‌ای خواهرانه با ناتاشا رومانوف دارد و البته یک «بیوه سیاه» دیگر در دنیای مارول محسوب می‎شود. دیوید هاربر که او را از سریال Stranger Things و اخیراً فیلم Hellboy (پسر جهنمی) می‌شناسیم، در نقش الکسی ملقب به «نگهبان سرخ» حضور دارد. راچل وایس نیز نقش ملینا وستوکوف که یک شخصیت منفی است و با لقب Iron Maiden شناخته می‌شود، به ایفای نقش می‌پردازد. او.تی. فاگبنلی در نقش میسون حضور دارد، که به نوعی به زندگی گذشته ناتاشا ربط پیدا می‌کند. همان طور که قبلاً گزارش شده بود، کیت شورلتد کارگردانی فیلم Black Widow را برعهده دارد.

اسکارلت جوهانسون فیلم Black Widow

اسکارلت جوهانسون در کامیک کان حضور داشت و گفت:

فکر نکنم می‌توانستم نسخه کنونی ناتاشا را 10 سال پیش بازی کنم؛ و اکنون او را در حالی به تصویر می‌کشم که زنی کاملاً آگاه است و جنبه‌های شخصیتی مختلفی دارد. دوست دارم طرفداران نیز کاستی‌ها و ضعف‌های او را ببینند.

دیوید هاربر نیز درباره الکسی در این فیلم، توضیحاتی داد:

در زمان جنگ سرد؛ رقابت تسلیحاتی میان ایالات متحده و شوروی وجود داشت. آمریکایی‌ها هم سلاح‌هایی ساختند از جمله کاپیتان آمریکا. نیروهای شوروی نیز با ایجاد شخصیتی به نام Red Guardian (نگهبان سرخ) مقابله به‌مثل کردند. اما او از جهاتی کاملاً با کاپیتان آمریکا متفاوت است. او فرد پیچیده‌ای است و این موضوع را دوست دارم. الکسی یک انسان به‌شدت ضعف‌دار است اما به همان اندازه، حس شوخ طبی و قلبی بزرگ دارد.

تصویر بیوه سیاه و تسک‌مستر
تصویر مفهومی که مبارزه تسک‎مستر و ناتاشا رومانوف را نشان می‌دهد.

مارول همچنین نخستین تریلر فیلم «بیوه سیاه» را در کامیک کان به نمایش گذاشت، اما آن را به شکل آنلاین منتشر نکرده است. در این تریلر، ناتاشا به بوداپست می‌رود، به نظر می‌رسد که یک مبارزه دوستانه بین ناتاشا و یلنا اتفاق می‌افتد. در بخش دیگری از این تریلر، بیوه سیاه با شخصیت منفی به نام Taskmaster / تسک‌مستر می‌جنگد. اتفاقات این فیلم قرار است پس از حوادث فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و قبل از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگابدیت) باشد.

فیلم Black Widow در تاریخ 1 می 2020 (مصادف با ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) به سینماها می‌آید. در اخبار دیگر از مارول، تاریخ اکران فیلم شانگ چی مشخص شده و قرار است ماهرشالا علی نقش Blade را در فیلم مستقل بازی کند. برای اخبار بیشتر همراه ما باشید.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar