تاریخ اکران فیلم Shang-Chi / شانگ چی از مارول مشخص شد

0

در نمایشگاه کامیک کان 2019 اخبار زیادی درباره مارول و قدم‎های بعدی آنان منتشر شد. کوین فایگی به همراه بازیگران فاز 4 دنیای سینمایی مارول در کامیک کان و در جمع هواداران حضور یافتند. تاریخ اکران چند فیلم آینده این استودیو، مشخص شد. یکی از این آثار، فیلم Shang-Chi یعنی داستانی بر اساس یک قهرمان آسیایی است. در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

کوین فایگی برخی از شایعاتی که قبلاً درباره این فیل وجود داشت، تایید نمود و همچنین مشخص شد که نام کامل این اثر، Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (شانگ چی و افسانه ده حلقه) است. تونی لیونگ قرار است نقش ماندارین را بازی کند، نام ماندارین احتمالاً برایتان آشنا است چراکه یک نسخه تقلبی از این شخصیت در فیلم Iron Man 3 حضور داشت اما گفته شده که در فیلم Shang-Chi ماندارین واقعی را خواهیم دید. ماندارین در کامیک‌ها، قدرت خود را از ده تا حلقه می‌گیرد که از نوعی تکنولوژی فضای ساخته شده‌اند و قدرت‌های فوق‌العاده‌ای به او می‌بخشند.

سیمو لیو فیلم Shang-chi
سیمو لیو بازیگر نقش شانگ چی در کامیک کان 2019 حضور یافت.

علاوه بر این، می‎دانیم که آوکوافینا ایفای نقش شخصیتی نامشخص را برعهده دارد. دستین دنیل کرتون کارگردانی این فیلم سینمایی را بر عهده دارد و «سیمو لیو» در نقش اصلی یا همان شانگ چی که با هنرهای رزمی اعمال قهرمانانه انجام می‌دهد، حضور دارد. این فیلم مدت زیادی را در مراحل توسعه سپری کرد اما مارول اکنون به طور رسمی، آن را معرفی کرده است و می‌توان تا کمتر از دو سال دیگر، شاهد اکران آن بر پرده سینما بود. دیو کالاهام به عنوان نویسنده در این پروژه فعالیت می‌کند.

فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در تاریخ 12 فوریه سال 2021 (مصادف با 24 بهمن سال 99) اکران خواهد شد. اکنون که مارول پس از «پایان بازی» برخی از شخصیت‌های محبوب خود را از دست داده، می‌تواند به استقبال طرفداران از شخصیت‌هایی مانند شانگ چی امیدوار باشد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar