تریلر سریال Witcher توسط نتفلیکس منتشر شد (کامیک کان 2019)

0

تریلر سریال Witcher – ویچر در جریان کامیک کان 2019 سن دیگو توسط شبکه نتفلیکس منتشر شد. و باید گفت، که تا اینجا همه چیز خوب به نظر می‌رسد! هنری کویل در این تریلر می‌درخشد و گرالت ریویایی را پرابهت و قدرتمند به تصویر می‌کشد. قبل از این، تصاویر و پوستر سریال ویچر منتشر شده بود تا طرفداران را برای استقبال از تیزر تریلر آماده کند. در ادامه همراه ما باشید و این ویدیو را تماشا کنید:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

پس از مشاهده ویدیوی مربوط به گریم هنری کویل در نقش گرالت، که چند ماه قبل بیرون آمده بود، بسیاری از طرفداران نگرانی خود را درباره ظاهر گرالت اعلام کردند و گفتند که ار آن راضی نیستند! این درحالیست که آن ویدیو فقط تست گریم شخصیت گرالت بود و نه چیزی بیشتر. می‌توان ظاهر گرالت را در تریلر سریال Witcher به‌خوبی مشاهده کرد و باید گفت که هنری کویل از نظر فیزیکی، بهتر از همیشه است. بی‎شک محبوبیت این بازیگر، موجب می‌شود بینندگان زیادی به جمع تماشاگران و طرفداران مجموعه اضافه شوند. لازم به ذکر است که بازی Witcher 3: the Wild Hunt توانست موفقیت‌های زیادی در عرصه بازی ویدیویی به دست آورد و به یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها در سال‌های اخیر تبدیل شود.

طبق گفته شورانر مجموعه یعنی لورن اشمیت هیسریچ، سریال بیشتر بر اساس کتاب‌های تالیف شده توسط آندره ساپکوفسکی است و آن چیزی که بازی‌بازان از داستان و شخصیت‌ها به یاد دارند، در سریال Witcher اقتباس نمی‌شود. این تریلر ثابت می‌کند که سخنان شورانر صحیح است، تمرکز بر داستان سه شخصیت اصلی یعنی گرالت، سیری (با بازی فریا آلن) و ینفر (با بازی آنیا چالوترا) را می‌توان حس کرد، اما نگران نباشید چراکه گرالت ملقب به «گرگ سپید» هنوز یک جنگجوی ماهر تلقی می‌شود که قرار است به مصاف انسان‌های خبیث و انواع هیولاها برود. سیری هم شاهزاده قدرتمندی است که با پتانسیل درونی عظیمش آشنا می‌شود، و ینفر که یک ساحره قدرتمند و معشوقه گرالت است. اما او همیشه زیبا و بی‌نقص نبوده و از قدرت‌هایش نهایت استفاده را برده است. به نظر می‌رسد می‌رسد در فصل اول، شاهد آشنایی این سه شخصیت بایکدیگر و آغاز ماجراجویی‌ آنان در «کانتیننت» یا «قاره» خواهیم بود.

سیری در سریال Witcher

بازیگران دیگر عبارتند از: جودی می در نقش ملکه کالانته، بیورن هینور هارالدسون در نقش ایست، آدام لوی در نقش ماوس‌سک، میانا بورینگ در نقش تیسایا، میمی دیونی در نقش فرینجلا، تریکا ویلسون-رید در نقش سابرینا و میلی بریدی در نقش پرنسس رنفری. سریال ویچر در اواخر سال 2019 توسط شبکه نتفلیکس پخش می‌شود. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن، مشخص نشده است اما به محض مشخص شدن تاریخ، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar