لاشانا لینچ نقش مامور 007 را در فیلم Bond 25 بازی می‌کند

0

تعدادی از طرفداران مامور 007 این ایده را در سر داشتند که بالاخره یک شخص سیاه پوست یا یک زن را در این نقش، مشاهده کنند. حالا می‌توان گفت که طبق جدیدترین اخبار سینما ، این افراد به خواسته‌شان رسیده‌اند، چراکه طبق گزارشات، بازیگر زن سیاه‌پوست یعنی لاشانا لینچ قرار است در فیلم جدید جیمز باند به ایفای نقش بپردازد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

لاشانا لینچ قبل از این، در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) نقش ماریا رمبو را بازی کرده است. به نظر می‌رسد که این بازیگر 31 ساله، در فیلم Bond 25 که هنوز نام رسمی آن نیز مشخص نشده، از نام 007 استفاده خواهد کرد. طبق گزارش وبسایت دیلی میل، قرار نیست لینچ جایگزین کاملی برای دنیل کریگ در نقش جیمز باند باشد، اما در این فیلم پس از بازنشسته شدن باند از MI6، نام 007 به  شخصیت «نائومی» با بازی لینچ تعلق می‌گیرد. هالیوود در سال‌های گذشته دچار تغییرات زیادی شده است، اکنون تمایل بیشتری برای انتخاب بازیگرانی از نژادهای مختلف وجود دارد.

دنیل کریگ در نقش جیمز باند

برخی منابع گفته‌اند که کریستوف والتس نیز در نقش ارنست بلوفلد بازخواهد گشت. حتماً می‌دانید که این شخصیت؛ نقش خبیث اصلی در فیلم Spectre (اسپکتر) بود که به نظر می‌رسد کار ناتمامی با آقای باند دارد. علاوه بر این، رامی مالک که با حضور در فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی) توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند، در فیلم جدید باند ایفای نقش منفی را برعهده گرفته است. این بازیگر گفته که شرط او برای حضور در فیلم، این بود که شخصیت وی، تروریست وابسته به دین خاصی نباشد. دنیل کریگ نیز برای پنجمین بار در نقش جاسوس محبوب حضور خواهد داشت.

بازیگران Bond 25 عبارتند از: دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، کریستوف والتس، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک و لاشانا لینچ. بیست و پنجمین فیلم مجموعه جیمز باند، به کارگردانی کری فوکوناگا در تاریخ 8 آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با 20 بهمن 1399) اکران خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar