فیلم مورتال کامبت رده سنی R و فیتالیتی خواهد داشت

در جدیدترین اخبار سینما ، مشخص شده که فیلم Mortal Kombat – مورتال کامبت قرار است بر خلاف دو نسخه قبلی، پر از صحنه های خونین و ضربه‌های تمام کننده معروف یعنی فیتالیتی باشد. در گذشته دو فیلم بر اساس این مجموعه بازی محبوب ساخته شده، که هر دو رده سنی PG-13 داشتند و می‌خواستند مخاطبان بیشتری جذب کنند، اما فیلم جدید دنباله‌روی آثار سینمایی قبلی نیست و می‌خواهد حس و حال واقعی و خشونت بازی‌ها را به پرده سینما بیاورد. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

قبلاً خبر داده بودیم که جیمز وان تهیه‎‌کنندگی فیلم Mortal Kombat را برعهده دارد و مراحل پیش تولید در حال سپری شدن است. سیمون مک‌ کوید به عنوان کارگردان این فیلم معرفی شده و البته اولین باری است که در مقام یک کارگردان سینما قرار می‌گیرد. به هرحال، حضور جیمز وان در این پروژه که فیلم‌های موفق و پرفروشی همچون Aquaman (آکوامن) و The Conjuring (احضار روح) را کارگردانی کرده، می‌تواند امیدبخش باشد. اخیراً نویسنده فیلم یعنی گرگ روسو در توییتر پستی را منتشر کرده و گفته که رده سنی R (بزرگسال) از همین حالا برای فیلم جدید قطعی است:

مورتال کامبت یک فیلم R-rated است و برای نخستین بار شاهد فیتالیتی در پرده بزرگ سینما خواهیم بود (البته قرار نیست بگویم کدام فیتالیتی ها)، کافیست صبر کنید و خودتان ببینید.

جو تسلیم در نقش Sub-zero

تاکنون فقط بازیگر شخصیت محبوب Sub-zero / ساب زیرو انتخاب و معرفی شده است. جو تسلیم که سابقه حضور در فیلم Raid را دارد، ایفای این نقش را برعهده گرفته است. خبری درباره دیگر شخصیت‌های حاضر در فیلم Mortal Kombat منتشر نشده است. اولین فیلم این مجموعه در سال 1995 اکران شد اما نتوانست توجه طرفداران و منتقدان را جلب کند. نسخه دوم با نام Mortak Kombat: Annihilation عملکرد فاجعه‌بارتری نسبت به فیلم اول داشت و اکنون باید منتظر این ریبوت از سوی کمپانی برادران وارنر باشیم.

قرار است این اثر سینمایی در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۵ اسفند ۱۳۹۹) اکران شود.

منبع CBR
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar