اطلاعات جدیدی از پیش‌درآمد سریال Game of Thrones منتشر شد

خالق مجموعه «ترانه آتش و یخ» یعنی جرج آر. آر. مارتین در مصاحبه‌ای جدید، اطلاعاتی درباره پیش‌درآمد Game of Thrones (بازی تاج و تخت) منتشر کرد. فصل هشتم سریال اصلی در سال 2019 پخش شد و به نظر می‌رسد اکثر طرفداران در سراسر دنیا، از آن گله‌مند و شاکی بودند. حتی طبق نظرسنجی ما از مخاطبان این مجموعه، مشخص شد که اکثر طرفداران از نحوه به پایان رسیدن سریال، رضایت ندارند. (مشاهده نتایج نظرسنجی) اکنون شبکه HBO قصد دارد مجموعه‌های جدیدی بر اساس دنیای وسیع مارتین بسازد و اولینِ آن‌ها، در حال طی کردن مراحل تولید است. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

مارتین در مصاحبه با Entertainment Weekly گفته که خاندان‌های زیادی در پیش‌درآمد وجود دارند که هریک بر بخشی از سرزمین حاکم هستند. او نام دو خاندان آشنا را هم به زبان آورد. همچنین گفته شده که اژدها به عنوان نماد خاندان تارگرین، در این مجموعه دیده نمی‌شود اما نکته مهم‌تری که مارتین به آن اشاره کرد، عدم حضور خاندان لنیستر است:

خاندان استارک قطعاً در این سریال حضور دارند. همچنین موجوداتی مانند دایرولف و ماموت و وایت‌واکرها را خواهیم دید. لنیسترها نیستند اما بی‌شک کسترلی راک وجود دارد و خاندان کسترلی آن را اداره می‌کند.

جرج آر. آر. مارتین

گفته شده که داستان حدود 5000 سال قبل از جریانات «بازی تاج و تخت» و در عصر قهرمانان رخ می‌دهد، بنابراین خبری از تارگرین‌ها در وستروس نیست و اژدها هم در این سرزمین وجود ندارد. جرج آر. آر. مارتین قبلاً گفته بود که سریال The Long Night (شب طولانی) نام دارد، اما این موضوع هنوز تایید نشده و طبق برخی گزارشات، از نام Bloodmoon در روند ساخت این پروژه استفاده می‌شود. مارتین در این مصاحبه، درباره نام پیش‎‌درآمد گفت:

پیشنهادی درباره نام سریال شنیده‌ام که The Longest Night (طولانی‌ترین شب) است، برایم فرقی ندارد چراکه مانند شب طولانی است. این نام می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

در ابتدا خبر حضور نائومی واتس در پیش‌درآمد بازی تاج و تخت منتشر شد، بازیگران دیگری که حضورشان تایید شده عبارتند از: جاش وایت‌هاوس، میراندا ریچاردسون، نائومی اکی، الکس شارپ و جورجیا هنلی. رئیس شبکه HBO مدتی قبل اعلام کرد که ادامه سریال Game of Thrones ساخته نمی‌شود، چراکه دنیای مارتین بسیار وسیع و گسترده است و از طرفی شبکه قصد ندارد وارد دنیای یکتایی که دیوید بنیاف و دی. بی. وایس خلق کردند، شود. علاوه بر این، دو پیش‌درآمد دیگر در دست توسعه قرار دارند اما تاکنون این شبکه، تولید آن‌ها را آغاز نکرده است. برای اخبار بیشتر، همراه ما باشید.

منبع CBR
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar