فصل چهارم Stranger Things حس و حالی بسیار متفاوت خواهد داشت

0

چند روز قبل فصل سوم سریال Stranger Things – چیزهای عجیب‌تر یا اتفاقات عجیب و غریب، توسط نتفلیکس پخش شد و توانست میلیون‌ها نفر مخاطب را به سوی خود جذب کند. طبق اعلام نتفلیکس، فصل سوم سریال تبدیل به پربیننده‌ترین مجموعه در سرویس استریم شده. با توجه به این حد از محبوبیت، کاملاً واضح است که تولید فصل چهارم نیز به زودی کلید خواهد خورد. در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

خالقان مجموعه یعنی برادران دافر (مت و راس) در مصاحبه با EW گفتند که فصل چهارم Stranger Things فضا و حس و حالی بسیار متفاوت نسبت به سه فصل گذشته خواهد داشت. راس در این باره گفت:

ما چیز زیادی درباره آینده نمی‌دانیم، اما اتفاقات مهم را در ذهن داریم. در پایان فصل دوم، می‌دانستیم که چه اتفاقی برای بیلی خواهد افتاد و می‌دانستیم که پای روس‌ها به ماجرا باز می‌شود. نمی‌دانستیم که قرار است آن مرکز خرید و اتفاقتش را داشته باشیم، اما همان طور که گفتم از اتفاقات اصلی مطلعیم. حالا وقت آن است که به جزئیات این داستان بپردازیم. از مسیری که سریال در پیش گرفته است، هیجان‌زده هستیم اما فصل 4 حس و حالی بسیار متفاوت خواهد داشت.

برادران دافر

راس دافر در بخش دیگری از مصاحبه به صحنه انتهایی در روسیه اشاره کرد:

با فرض اینکه فصل 4 در کار است، مطمئناً این سوال پیش می‌آید که آن آمریکایی در سلول زندان کیست و روس‌ها با دموگورگان چه کار دارند. واضح است که این موارد، نقش پررنگی در داستان فصل چهارم خواهد داشت.

مت دافر در ادامه گفت:

به نظرم مهم‌ترین چیزی که قرار است رخ دهد، این است که سریال گسترده‌تر می‌شود، منظورم از نظر مقیاس و جلوه‌های ویژه‌ آن نیست، بلکه منظورم ادامه خطوط داستانی خارج از شهر هاوکینز است.

 

بازیگران عبارتند از: میلی بابی براون، وینونا رایدر، ناتالی دایر، دیوید هاربر، فین ولفهارد، کیلب مک‌لافلین و چارلی هیوتن. فصل اول سریال Stranger Things در سال 2016 توسط نتفلیکس تولید و منتشر شد و توانست به سرعت، به یکی از پرطرفدارترین سریال‌های مدیوم تبدیل شود. فصل دوم در سال 2017 ادامه‌دهنده موفقیت فصل اول بود و چند روز قبل، فصل سوم از راه رسید و رکورد بینندگان را شکاند. شما می‌توانید نقد و بررسی فصل سوم Stranger Things را در وبسایت ما مطالعه کنید. لازم به ذکر است که تولید فصل جدید به طور رسمی اعلام و تایید نشده اما از سخنان سازندگان و تهیه‌کنندگان این اثر، می‌توان مطمئن شد که ماجراهای الون و دوستانش ادامه خواهد یافت.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع CBR
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar