خوان آنتونیو بایونا کارگردان سریال Lord of the Rings شد

0

در جدیدترین اخبار دنیای تلویزیون، سریال Lord of the Rings – ارباب حلقه‌ها که قرار است با بودجه‌ی سرسام‌آوری تولید شود، اولین کارگردان خود را یافت. مراحل پیش تولید در کشور نیوزلند کلید خورده است و اخبار بیشتری از این پروژه به گوش می‌رسد. خوان آنتونیو بایونا قبل از این، فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمرو سقوط کرده) را کارگردانی کرده بود و حالا گفته شده که دو قسمت از سریال موردانتظار ارباب حلقه‌ها را نیز هدایت می‌کند. همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

آمازون رسماً اعلام کرده که آقای بایونا دو قسمت اول در فصل نخست سریال را کارگردانی می‌کند، و علاوه بر آن در کنار بلن آتینزا به عنوان تهیه‌کننده حضور دارد. این کارگردان علاوه بر دنباله دنیای ژوراسیک در سال 2018، برای ساخت فیلم A Monster Calls (هیولایی فرامی‌خواند) شناخته شده است.

خوان آنتونیو بایونا در بیانیه‌ای گفت:

جی. آر. آر. تالکین یکی از فوق‌العاده‌ترین و الهام‌بخش‌ترین داستان‌های تاریخ را خلق کرده است، برای من به عنوان کسی که در تمام عمرم طرفدار این داستان‌ها بوده‌ام، باعث افتخار است که در کنار این تیم تولید فعالیت کنم. نمی‌توانم برای بردن مخاطبان به دنیای سرزمین میانه (Middle-Earth) و کشف کردن شگفتی‌های دوره دوم توسط آنان، صبر کنم. این داستان در گذشته به تصویر کشیده نشده است.

خوان آنتونیو بایونا کارگردان

به نظر می‌رسد که سریال Lord of the Rings مخاطبان را به قبل از فیلم‌های این مجموعه به کارگردانی پیتر جکسون خواهد برد. همان طور که بایونا گفت، این سریال در دوره دوم جریان دارد، که در واقع اتفاقات آن در طول 3,441 سال رخ می‌دهند. از جمله مهم‌ترین اتفاقات می‌توان به ساخته شدن حلقه‌های قدرت، جنگ سائورون و همچنین غرق شدن جزیره نومنور در اقیانوس، اشاره کرد.

نویسندگی مجموعه ارباب حلقه‌ها بر عهده جی‌دی پین و پاتریک مک‌کی است، این دو نویسنده فیلم جدید دواین جانسون یعنی Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) به کارگردانی ژاومه-کویت سرا را نیز نوشته‌اند. همچنین چند ماه قبل، نقشه رسمی سریال توسط آمازون منتشر شد. هنوز تاریخی برای انتشار مشخص نشده است. طبق برخی گزارشات، بودجه این مجموعه به رقم عجیب و غریب 1 میلیارد دلار می‌رسد که برای یک سریال تلویزیونی بی‌سابقه است.

مجموعه فیلم‌ها به موفقیت بزرگی تبدیل شدند و توانستند در مجموع حدود 2 میلیارد و 900 میلیون دلار بفروشند. آیا سریال هم می‌توانید به محبوبیتِ بی‌نظیر آثار سینمایی دست پیدا کند؟

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar