اندی موشیاتی در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم Flash است

سال‌هاست که خبرهایی از شروع تولید فیلم Flash – فلش به گوش می‎رسد اما در عمل اتفاقی نیفتاده است. در چند سال اخیر، شاهد آمدن و رفتن کارگردان‌های مختلفی بودیم که هریک به دلیلی از کار روی فیلم طفره رفته‌اند. به نظر می‌رسد که برادران وارنر سرانجام تصمیمات جدی‌تری برای ساخت این اثر اتخاذ کرده و در حال مذاکره با کارگردان فیلم ترسناک IT (آن) یعنی اندی موشیاتی است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

کمپانی DC اخیراً به موفقیت‌های مالی خوبی دست یافته است. فیلم Shazam (شزم) با واکنش عمومی مناسبی مواجه شد و آکوامن نیز توانست پرفروش‌ترین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی شود. حتی قبل از اکران این دو فیلم، خبرهایی از تولید فیلم فلش به گوش می‌رسید اما مشکلات زیادی به وجود آمد و شرایط برای شروع کار مهیا نشد. قبل از این، گزارش شده بود که تولید فیلم فلش در سال 2019 آغاز می‌شود و اکنون برادران وارنر، مصمم‌تر از قبل است چراکه می‌خواهد با یک کارگردان شناخته‌شده‌تر نسبت به گزینه‌های قبلی، همکاری کند. ازرا میلر قرار است در نقش شخصیت اصلی به ایفای نقش می‌پردازد.

ازرا میلر در نقش فلش

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، اندی موشیاتی ممکن است کارگردانی فیلم Flash را برعهده بگیرد، همچنین گفته شده که خواهر وی یعنی باربارا موشیاتی به عنوان تهیه‌کننده فعالیت خواهد کرد. طبق این گزارش، دو طرف هنوز به یک توافق رسمی نرسیده‌اند اما شاید به زودی این اتفاق بیفتد. ازرا میلر توسط زک اسنایدر برای نقش فلش انتخاب شد و طرفداران در فیلم Justice League (لیگ عدالت) فرصت آشنایی با او را پیدا کردند. در گذشته اعلام شده بود که ازرا میلر به همراه گرنت موریسون فیلمنامه‌ای نوشته‌اند اما برادران وارنر از آن استفاده نخواهد کرد. این کمپانی در تلاش برای استخدام کریستینا هادسون (نویسنده آثار سینمایی مانند Bumblebee و Birds of Prey) است.

در سال 2015، ست گراهام-اسمیت اولین کارگردانی بود که می‌خواست فلش را به پرده نقره‌ای بیاورد اما به دلیل اختلاف نظر با تهیه‌کنندگان، جدا شد. سپس ریک فامویوا روی کار آمد اما او هم به دلایلی مشابه، انصراف داد تا فیلم Flash دوباره بدون کارگردان شود. همچنین در سال 2018 گزارش شده بود  که جان فرانسیس دالی و جاناتان گلداشتاین قرار است فیلم را بسازند اما دیگر خبری نشد.

در اخبار دیگر از DC، رابرت پتینسون در نقش بتمن حضور خواهد داشت و مت ریوز کارگردانی این فیلم جدید را بر عهده دارد. همچنین فیلم Joker با بازی واکین فینیکس در ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸) اکران می‌شود و خیلی از طرفداران مشتاق تماشای هنرنمایی او در این نقش هستند. با توجه به موفقیت فیلم Shazam، استودیو به زودی سراغ فیلم Black Adam (بلک آدام) به کارگردانی ژاومه-کویت سرا و با حضور دواین جانسون (راک) در نقش اصلی خواهد رفت.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar