فیلم Avengers: Endgame احتمالاً موفق به شکست آواتار نخواهد شد

0

حدود دو هفته قبل از اکران دوباره فیلم Avengers: Endgame در سینما، با هدف شکست دادن «آواتار» و تبدیل شدن به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما خبر داده بودیم، اما به نظر می‌رسد که اکران اخیر آنقدری که مارول انتظار داشته، موفقیت‌آمیز نبوده است. به عقیده تعدادی از کارشناسان، این فیلم حتی با ادامه‌ی اکران نمی‌تواند فاصله 20 میلیون دلاری با آواتار را جبران کند. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

به گزارش وبسایت ددلاین، فیلم Avatar به کارگردانی جیمز کامرون توانسته در بازارهای خارجی، پیشتاز باشد و به همین دلیل کار فیلم Avengers: Endgame برای تصاحب جایگاه پرفروش‌ترین فیلم تاریخ، بسیار سخت و حتی شاید ناممکن شده است. در این گزارش به مقایسه فروش دو فیلم در بازارهای خارج از آمریکا، مانند فرانسه، ژاپن، روسیه و اسپانیا اشاره شده که اثر جیمز کامرون در تمام این بازارها، نسبت به فیلم برادران روسو جلوتر است.

اکران دوباره پایان بازی، چندان سودآور نبود و مخاطبان زیادی را به سینما نکشاند. در هفته‌ای که گذشت 5 میلیون دلار به فروش داخلی فیلم اضافه شد و 2.3 میلیون از بازارهای خارجی به دست آمد تا Avengers: Endgame در مجموع به فروش 2 میلیارد و 760 میلیون دلار برسد. این در حالیست که آواتار همچنان بدون محاسبه نرخ تورم، رقم 2 میلیارد و 780 میلیون دلاری دارد و نمی‌خواهد به این زودی‌ها جایگاه خود را به اثر دیگری تقدیم کند.

یکی از دلایل عدم استقبال از نسخه اکران جدید انتقام‌جویان، این است که محتوای مهمی برای جذب مخاطبان ندارد. گفته شده که در انتها یک صحنه با حضور هالک وجود دارد که البته CGI (جلوه‌های ویژه) آن اصلاً جالب نیست، همچنین می‌توان یک ادای احترام به استن لی و تبلیغی از فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) را مشاهده کرد. در فیلم اصلی تغییری ایجاد نشده و مخاطبان، با کمی صبر می‌توانند تا چند هفته دیگر نسخه بلوری آن را خریداری یا تماشا کنند. بنابراین به نظر نمی‌رسد که دیگر شانسی برای تصاحب جایگاه اول، وجود داشته باشد.

لازم به ذکر است که پس از ادغام کمپانی فاکس قرن بیستم و تصاحب آن توسط دیزنی، مجموعه Avatar نیز یکی از دارایی‌های شرکت والت دیزنی به شمار می‌رود. مدتی قبل تاریخ اکران آواتار 2 و فیلم های بعدی مجموعه توسط دیزنی اعلام شد و باز هم عقب افتاد. شما می‌توانید نقد و بررسی فیلم 2019 Avengers Endgame را در وبسایت ما مطالعه فرمایید.

در انتها دعوت می‌کنیم پوستر جدید فیلم که به مناسبت اکران دوباره منتشر شده، مشاهده کنید:

پوستر فیلم Avengers: Endgame

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Cosmicbook
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar