اولین تصاویر رسمی از سریال Witcher منتشر شد

ماه گذشته گزارش شد که فیلمبرداری فصل اول سریال Witcher – ویچر به پایان رسیده است. اکنون نتفلیکس اولین تصاویر و پوستر رسمی از سریال را منتشر کرده که می‌توانید آن‌ها را در این پست مشاهده کنید. در ادامه برای اطلاع از جرئیات و مشاهده تصاویر همراه ما باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

در این تصاویر، می‌توان سه بازیگر و شخصیت اصلی سریال Witcher را دید. آنیا چالوترا در نقش ینیفر که یک ساحره و معشوقه گرالت است، فریا آلن در نقش سیری، شاهزاده‌ای با قدرت‌های عظیم حضور دارد، و گرالت ریویایی هم که هنری کویل نقش او را بازی می‌کند، یک شکارچی هیولای سرسخت و قدرتمند است. علاوه بر تصاویر، یک پوستر نیز منتشر شده که شخصیت گرالت را از پشت سر نشان می‌دهد و شعاری روی پوستر نوشته شده: «بدترین هیولاها آن‌هایی هستند که خودمان خلق می‌کنیم».

 

پوستر سریال Witcher

علاوه بر این‌ها، هنری کویل در اینستاگرام شخصی‌اش، تصویر دیگری از گرالت در ژستی قهرمانانه منتشر کرد که نگاه بهتری به ظاهر او دارد. البته جای خراشی در چهره او دیده نمی‌شود اما صبر کنید، چراکه این احتمالاً آغازی برای داستان و ماجراجویی‌های بزرگ و طولانی‌تر خواهد بود:

View this post on Instagram

Geralt #TheWitcher @Netflix @WitcherNetflix

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

همچنین می‌توانید نگاهی به لوگوی رسمی سریال Witcher داشته باشید که ترکیبی از نماد گرگ گرالت، و نمادهای سیری و ینیفر است:

لوگو سریال Witcher

بازیگران دیگر عبارتند از: جودی می در نقش ملکه کالانته، بیورن هینور هارالدسون در نقش ایست (همسر ملکه)، آدام لوی در نقش ماوس‌سک، میانا بورینگ در نقش تیسایا، میمی دیونی در نقش فرینجلا، تریکا ویلسون-رید در نقش سابرینا و میلی بریدی در نقش پرنسس رانده‌شده‌ای به نام رنفری. تاکنون تاریخ رسمی پخش فصل اول ویچر اعلام نشده است اما می‌دانیم که منبع اصلی آن رمان‌های آندره ساپکوفسکی است و به احتمال بسیار زیاد، در 3 ماه پایانی سال 2019 شاهد انتشار آن توسط شبکه استریم نتفلیکس خواهیم بود. باتوجه به اینکه تبلیغات برای سریال آغاز شده، احتمالاً به زودی تاریخ پخش نیز همراه با اطلاعات بیشتر، در دسترس قرار خواهد گرفت
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar