تولید فیلم Venom 2 و بازگشت تام هاردی تایید شد

0

با جدیدترین اخبار سینما همراه ما باشید. فیلم Venom با بازی تام هاردی در نقش اصلی، در سال 2018 اکران شد، که تماشاگران برخلاف منتقدان آن را دوست داشتند و به‌ویژه در  کشور چین، شاهد استقبالی عالی از آن بودیم که تولید دنباله را تضمین کرد. اکنون یکی از تهیه‌کنندگان کمپانی سونی رسماً تایید کرده که فیلم Venom 2 تولید می‌شود و شاهد بازگشت تام هاردی خواهیم بود.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

امی پاسکال که فیلم اول را هم تهیه کرده، در مصاحبه با Fandango، بازگشت بازیگر اصلی را تایید کرد:

می‌توان بگویم که تام هاردی بازخواهد گشت، و به ایفای نقش آن شخصیت (ادی براک – ونوم) خواهد پرداخت، آن هم به شکلی فوق‌العاده که هیچ بازیگر دیگری نمی‌تواند.

لازم به ذکر است که امی پاسکال در تهیه و تولید فیلم‌های مختلف شخصیت مردعنکبوتی از جمله Spider-Man: Homecoming ، Spider-Man: Into the Spider-Verse و Spider-Man: Far From Home نقش داشته است. او همچنین درباره عملکرد سونی و موفقیت ونوم در سینما، توضیح داد:

به موضوعات مختلفی ربط دارد. یکی از موضوعات این است که سونی عملکرد بسیار خوبی در خلق این فرنچایز و حیات بخشیدن به آن و همچنین ساختن دنیایی ویژه، داشته است. مورد دیگر، تام هاردی است. وقتی به ونوم فکر می‌کنید، نمی‌توانید کسی جز تام هاردی را در آن نقش متصور شوید. تنها چیزی است که نیاز است بدانید تا خیالتان راحت شود، این است که تام هاردی در فیلم حضور دارد.

ونوم 2

قبل از این، رئیس دنیای سینمایی مارول یعنی کوین فایگی، به احتمال حضور دو شخصیت مردعنکبوتی و ونوم در فیلمی مشترک اشاره کرده بود و آن را «محتمل» دانست. این شخصیت‌های محبوب در گذشته، در فیلم Spider-Man 3 به کارگردانی سم ریمی، حضور داشتند اما نتیجه چندان راضی‌کننده نبود و باعث شد سه‌گانه ریمی در بهترین حالت، به پایان نرسد. بنابراین ممکن است در آینده شاهد اکران فیلم مشترک مردعنکبوتی و ونوم باشیم، اما مشخص نیست که تا آن زمان، تام هالند و تام هاردی در نقش‌های خود حضور خواهند داشت یا خیر.

علاوه بر تام هاردی، بازیگرانی همچون میشل ویلیامز، جنی اسلیت و ریز احمد در «ونوم» حضور داشتند. در انتهای فیلم مشخص شد که وودی هارلسون در نقش فردی به نام کلیتوس کسیدی که سیمبیوت خطرناکی به نام Carnage (کارنیج) را در بدنش دارد، ظاهر می‌شود. هنوز اطلاعات چندانی از فیلم Venom 2 در دسترس نیست اما انتظار می‌رود که در سال 2020 اکران شود. فیلم اول با بودجه 100 الی 116 میلیون دلاری، توانست به فروش جهانی 855 میلیون دلار در باکس آفیس برسد و سود خوبی را نصیب کمپانی سونی کند.

همچنین بخوانید: نقد فیلم Venom – ونوم
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع CBR
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar