کمپانی لایزنگیت پیش‌درآمد فیلم Hunger Games را تولید خواهد کرد

در جدیدترین اخبار سینما، سوزانر کالینز که نویسنده مجموعه Hunger Games (بازی‌های گرسنگی) است، رسماً اعلام کرده که کتاب پیش‌درآمد مجموعه را در سال 2020 منتشر خواهد کرد. به نظر می‌رسد که کمپانی لاینزگیت هم در حال کار روی فیلم پیش‌درآمد است تا آن را بدون معطلی تولید و اکران کند. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

به گزارش وبسایت ورایتی، رئیس کمپانی فیلم‌سازی لایزنگیت یعنی جو دریک در بیانیه‌ای اعلام کرد:

به عنوان سازنده اصلی فیلم‌های Hunger Games به‌شدت منتظر انتشار کتاب بعدی به نویسندگی سوزان هستیم. در طول مدتی که او مشغول نوشتن کتاب بوده، ارتباط نزدیکی با او داشته‌ایم و مشتاقیم که با همکاری نزدیک وی، روی فیلم جدید کار کنیم.

فیلم بازی های گرسنگی

کتابِ پیش‌درآمد 64 سال قبل از اتفاقات مجموعه اصلی جریان دارد و شرکت انتشاراتی Scholastic (اسکلاستیک) مسئول توزیع و چاپ آن است. بنابراین باید منتظر پرداخته شدن به اتفاقاتی که با «روزهای تاریک» شناخته می‌شوند و شاید دهمین بازی‌ سالانه، باشیم. اولین کتاب با تمرکز بر شخصیت کتنیس اوردین در سال 2008 توسط همین نویسنده، منتشر شده بود. داستان در فضایی آخرالزمانی و در کشوری به نام «پانم» جریان دارد که در آن، شاهد برگزاری بازی‌هایی سالانه برای سرگرمی مردم پایتخت هستیم. در این مسابقه، افراد مختلفی از نواحی پانم مجبور می‌شوند برای زنده ماندن و بقا با یکدیگر رقابت کنند. هالیوود در سال 2012 اولین فیلم اقتباسی را اکران کرد. سال بعد نوبت به اکران Hunger Games: Catching Fire (اشتعال) رسید اما فیلم The Hunger Games: Mockingjay (پرنده مقلد)  به دو بخش مجزا تقسیم شد که در سال‌های 2014 و 2015 اکران شدند.

چهار فیلم‌ بر اساس Hunger Games ساخته شده که در مجموع توانستند فروشی 3 میلیارد دلاری در باکس آفیس رقم بزنند و با استقبال شدید علاقه‌مندان سینما، مواجه شدند. جنیفر لارنس در نقش کتنیس اوردین حضور داشت. جاش هاچرسون، الیزابت بنکس، لیام همسورث، دونالد ساترلند و وودی هارلسون از جمله بازیگران این فرنچایز محسوب می‌شوند.

منبع variety
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar