اولین تیزر تریلر فیلم Doctor Sleep منتشر شد + پوستر

0

کمپانی برادران وارنر اولین تریلر فیلم Doctor Sleep با حضور ایوان مک‌گرگور را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. این فیلم دنباله‌ The Shining (درخشش) به کارگردانی استنلی کوبریک و بر اساس رمانی است که استیون کینگ در سال 2013 منتشر کرده بود. با ما همراه شوید و این ویدیو را در ادامه مشاهده کنید:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

دانلود از آپارات

فیلم Doctor Sleep توسط مایک فلاناگان کارگردانی شده است. این فیلم‌ساز، در گذشته Gerald’s Game (بازی جرالد) با بازی کارلا گوجینو و بروس گرین‌وود که اقتباس دیگری از آثار کینگ محسوب می‌شود، برای نتفلیکس ساخته بود. همچنین فلاناگان اخیراً با سریال Haunting of the Hill House (تسخیر عمارت هیل) نشان دادکه قادر است آثار فاخری در ژانر وحشت تولید کند. مطمئناً این کارگردان به‌خوبی می‌تواند تعادل مناسبی میان وحشت و صحنه‌های درام ایجاد و مخاطب را جذب خود کند. مایک فلاناگان اخیراً در مصاحبه با Bloody Disgusting درباره تاثیرگذاری کوبریک بر فیلم جدید گفت:

فکر می‌کنم که با دیدن فیلم، این تاثیر را حس خواهید کرد. هیچ نسخه‌ای از دنیا وجود ندارد که در آن، من نخواهم به یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های ساخته شده در تاریخ سینما توجه کنم. هیچ مزیتی در نادیده گرفتن چنین واقعیتی وجود ندارد.

ایوان مک‌گرگور در نقش دنی تورنس یعنی پسر جک تورنس در فیلم The Shining (درخشش)، در این اثر سینمایی به ایفای نقش می‌پردازد. داستان این کتاب سال‌ها پس از اتفاقات تکان‌دهنده‌ی فیلم اول اتفاق می‌افتد. دنی همانند پدرش یک الکلی عصبی شده است. این مسئله باعث تضعیف قدرت‌های «درخشان» او شده‌اند که البته هرچه دنی هشیاری خود را بیشتر به دست می‌آورد و از الکل فاصله می‌گیرد، این قدرت‌ها مجدداً ظهور می‌یابند. در تریلر دیدیم دنی با دختربچه‌ای مواجه می‌شود که قدرت‌هایی جادویی مشابه او دارد، حالا شخصیت اصلی ماجرا باید این دختر و افراد دیگری که قدرت دارند را از شر یک گروه خبیث در امان نگه دارد.

بازیگران عبارتند از: ایوان مک‌گرگور، ربکا فرگوسن، بروس گرین‌وود، جوسلین دوناهو، جیکوب ترمبلی، کارل لامبلی، الکس ازو و کارل استریکن.

فیلم Doctor Sleep – دکتر اسلیپ در در ابتدا قرار بود در سال 2020 اکران شود اما اکنون باید در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸) منتظر اکران آن باشیم. رده‌بندی سنی این اثر سینمایی هنوز مشخص نشده اما طبق گزارشات با رده سنی R (بزرگسال) اکران خواهد شد. در انتها می‌توانید نخستین پوستر منتشر شده از فیلم را مشاهده کنید:

پوستر فیلم Doctor Sleep

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar