کوئنتین تارانتینو در حال کار روی فیلم جانگو و زورو – Django / Zorro است

طبق گزارشات جدید، کوئنتین تارانتینو در حال کار بر روی دنباله فیلم Django Unchained (جانگوی رهاشده) است. اکنون به نظر می‌رسد که تارانتینو قصد دارد اقتباس جانگو و زورو – Django / Zorro را به پرده سینما بیاورد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

فیلم وسترن جانگوی رهاشده در سال 2012 منتشر شد. جیمی فاکس در نقش اصلی حضور داشت و بازیگران نام‌داری همچون لئوناردو دی‌کاپریو و کریستوف والتس در آن به ایفای نقش پرداختند. پروژه بعدی تارانتینو، The Hateful Eight (هشت نفرت‌انگیز) بود که در سال 2015 اکران شد و نهمین فیلم این کارگردان، Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) است که در جشنواره کن 2019 به نمایش درآمد و با وجود استقبال مخاطبان و منتقدان،نتوانست جایزه‌ای کسب کند.

کوئنتین تارانتینو

تارانتینو یک کمیک 7 بخشی برای کمپانی Dynamite و DC نوشته بود که در آن، جانگو با دیه‌گو دلا وگا ملقب به زورو آشنا می‌شود. آن‌ها دوست می‌شوند و به دنبال ماجراجویی‌ جدیدی می‌روند و این احتمال وجود دارد که این ماجراجویی هیجان‌انگیز را در قالب یک فیلم سینمایی مشاهده کنیم. با توجه به گزارش Collider کمدینی به نام جراد کارمایکل در حال نوشتن فیلمنامه فیلم Django / Zorro است و تقریباً همه منابع آگاه این وبسایت، روی این موضوع توافق نظر دارند. با این حال، هنوز نمی‌توان نحوه مشارکت تارانتینو در پروژه را با قاطعیت اعلام کرد. برخی می‌گویند شاید او فقط پروژه را نظارت کند و شاید به همراه کارمایکل، فیلمنامه را بنویسد. هنوز مشخص نشده که آیا «جانگو و زورو» دهمین فیلم سینمایی بلند این کارگردان خواهد بود یا خیر.

بنابراین تولید فیلم Django / Zorro در حال حاضر، فقط یک احتمال به شمار می‎‌رود که مطمئن نیستیم به واقعیت تبدیل می‌شود. باید صبر کرد، چراکه کوئنتین تارانتینو در گذشته هم روی پروژه‌هایی کار کرده و هرگز آنان را نساخته است. این کارگردان همواره گفته که فقط 10 فیلم خواهد ساخت. او تاکنون 9 فیلم را اکران کرده که یکی از دیگری بهتر هستند، بنابراین آخرین پروژه او، باید یک خداحافظی بزرگ از دنیای کارگردانی باشد.

منبع Collider
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar