رابرت پتینسون رسماً بتمن است و در سه‌گانه جدید حضور دارد

0

مدتی قبل گزارش شده بود که رابرت پتینسون به عنوان بازیگر جدید بتمن انتخاب شده است. البته برخی منابع می‌گفتند که قراداد او نهایی نشده و نیکولاس هولت نیز شانسی برای تصاحب نقش دارد. اکنون مشخص شده که پتینسون رسماً با برادران وارنر به توافق رسیده و در فیلم جدید شوالیه تاریکی به کارگردانی مت ریوز حضور دارد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

رابرت پتینسون که حضورش در فیلم Tenet تایید شده و با کریستوفر نولان همکاری می‌کند، با فیلم The Lighthouse (فانوس دریایی) در جشنواره کن 2019 حضور داشت. خیلی‌ها این بازیگر را از مجموعه Twilight (گرگ و میش) به خاطر دارند اما او اخیراً در پروژه‌های بسیار بهتری حضور داشته است. حالا باید منتظر ایفای نقش این بازیگر در فیلم بتمن باشیم. در صورتی که همه‌چیز به خوبی پیش رود و طرفداران از اولین فیلم استقبال کنند، احتمالاً پتینسون در دو فیلم بعدی هم به ایفای نقش خواهد پرداخت تا پس از سال‌ها، شاهد تولید سه‌گانه جدید باشیم. به جز پتینسون، تاکنون حضور هیچ بازیگر دیگری در فیلم تایید نشده است.

بتمن

مت ریوز که برای کارگردانی دو فیلم آخر Planet of the Apes (سیاره میمون‌ها) شناخته شده، در سال 2017 جایگزین بن افلک شد. در آن زمان قرار بود افلک یک بار دیگر شوالیه تاریکیِ سینما باشد و خودش فیلم را کارگردانی کند اما مدتی بعد از حضور در نقش بتمن انصراف داد و براداران وارنر، مت ریوز را برای تهیه فیلمنامه و کارگردانی استخدام کرد. لازم به ذکر است که همکار ریوز در سیاره میمون‌ها یعنی دیلن کلارک، در پروژه بتمن نیز مشارکت دارد.

فیلم Batman فعلاً برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با ۴ تیرماه ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. تاکنون تاریخ فیلمبرداری مشخص نشده اما با توجه به زمان اکران، باید به‌زودی آغاز شود. برای اخبار بیشتر از دنیای DC ما را همراهی کنید. تاریخ اکران فیلم‌های جدید این کمپانی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

  • فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
  • فیلم (Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۸ بهمن ۹۸)
  • فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۶ خرداد ۹۹)
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع variety
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar