برادران روسو انیمه Magic: The Gathering را برای نتفلیکس تولید می‌کنند

0

جو و آنتونی روسو که فیلم‌هایی همانند Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) و Captain America: Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) را برای مارول کارگردانی کرده‌اند، در جدیدترین پروژه خود به سراغ دنیای انیمه و یک بازی قدیمی خواهند رفت. انیمه Magic: The Gathering ساخته می‌شود و در واقع بر اساس یکی از بازی‌های بسیار محبوب در 25 سال گذشته است. برادران روسو قصد دارند با همکاری نتفلیکس، این مجموعه انیمه جدید را تولید و پخش کنند. در ادامه خبر و برای اطلاع از جزئیات همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

نتفلیکس اعلام کرد که برادران روسو با گروه Wizards of The Coast که وظیفه انتشار اولین نسخه بازی را در سال 1993 برعهده داشته‌اند، همکاری می‌کنند. علاوه بر این، کمپانی Hasbro به عنوان تهیه‌کننده مجموعه فعالیت می‌کند. جو و آنتونی روسو در بیانیه‌ای اعلام کردند:

ما دو نفر، همواره از زمان انتشار بازی Magic: The Gathering طرفدار و بازیکن آن بوده‌ایم. بنابراین اینکه بتوانیم مجموعه را از طریق انیمه به زندگی بازگردانیم، آن را به یک پروژه مشتاقانه برای ما تبدیل کرده است.

برادران روسو

نتقلیکس اعلام کرده که مجموعه انیمه بر روی گسترش داستان Planeswalkers تمرکز می‌کند. این گروه، در بازی قدرتمندترین جادوگران هستند. به جز این موضوع، اطلاعات دیگری از داستان در دسترس قرار ندارد. در بخش نویسندگان، هنری گیلروی که سابقه کار بر روی مجموعه انیمیشنی Star Wars را دارد و همچنین خوزه مولینا که با کمپانی آمازون وسریال The Tick (تیک) همکاری داشته، در پروژه حضور دارند.

این بازی به عنوان نخستین بازی ویدیویی کارتی شناخته می‎شود و در سال 2015 گزارش شده بود که بیش از 20 میلیون نفر در جهان، بازیکن آن محسوب می‎شوند. در گذشته قرار بود فیلمی بر اساس دنیای Magic ساخته شود اما به نظر می‎‌رسد استودیوهای فیلم‌سازی مدت‌هاست برنامه‌ای برای تولید چنین فیلمی ندارند.

تاریخ پخش انیمه Magic: The Gathering هنوز مشخص نشده است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar