تصاویر و اطلاعات جدید از فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر

مجله ونیتی فیر اطلاعات و تصاویر ویژه‌ای از نهمین اپیزود جنگ ستارگان به نام The Rise of Skywalker (خیزش اسکای‌واکر) منتشر کرده است. این فیلم در واقع آخرین اثر در سه‌گانه‌ای است که در سال 2015 با The Force Awakens (نیرو برمی‌خیزد) آغاز شد و با The Last Jedi (آخرین جدای) ادامه یافت. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

قبل از این، تریلر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker توسط کمپانی دیزنی منتشر شده بود که غافلگیری‌هایی داشت و شاید مهم‌ترین آن، بازگشت امپراتور پالپاتین بود. اکنون می‌دانیم که این فیلم، شخصیت‌های کاملاً جدیدی خواهد داشت از جمله Zorri Bliss (زوری بلیس) که شخصیت ماسک‌دارِ منفی است و کری راسل نقش او را بازی می‌کند. همچنین ژنرال Pryde (پراید) با بازی ریچارد ای. گرنت یکی از فرماندهان محفل یکم است. جی. جی. آبرامز همانند فیلم The Force Awakens کارگردانی را برعهده دارد. فیلم دوم این سه‌گانه با عنوان The Last Jedi توسط رایان جانسون کارگردانی شده بود اما برخی از طرفداران واکنش مثبتی به آن نشان ندادند.

در تصاویر، می‌توان شخصیت جَنه با بازی نائومی اکی را مشاهده کرد که به همراه فین سوار بر موجودات اسب‌مانندی به نام Orbak (اورباک) هستند. در تصاویر زیبای مجله ونیتی فیر می‌توان ری، پو دامرون، D-22، لوک اسکای‌واکر و لاندو را هم دید.

پشت صحنه جنگ ستارگان

این مجله تایید کرده که گروه Knights of Ren (شوالیه‌های رن) در فیلم حضور دارند. در تصویر زیر می‌توان آبرامز را در کنار این شوالیه‌ها که کلاه‌خود و ظاهر متفاوتی دارند، دید. در فیلم «نیرو برمی‌خیزد» شاهد حضور کوتاه این شخصیت‌ها بودیم اما در «آخرین جدای» هیچ اثری از آن‌ها وجود نداشت.

شوالیه‌های رن جنگ ستارگان

علاوه بر این، دو کاور با حضور ری و کایلو رین منتشر شده که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

بازیگران اپیزود نهم جنگ ستاگان – خیزش اسکای‌واکر عبارتند از: دیزی ریدلی در نقش ری، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، کلی ماری تران در نقش رز تیکو و جوناس سوتامو در نقش چوباکا. در بخش بازیگران جدید، نائومی اکی در نقش جَنه، ریچارد ای. گرنت در نقش ژنرال پراید، دامنال گلیسون در نقش ژنرال هاکس و کری راسل در نقش زوری بلیس.

بازیگران نام‌آشنا و قدیمی مجموعه یعنی مارک همیل (در نقش لوک اسکای‌واکر) و بیلی دی ویلیامز (در نقش لاندو) هم یک بار دیگر نقش‌آفرینی می‌کنند. لازم به ذکر است که کری فیشر (مرگ در سال 2016) در نقش پرنسس لیا، با استفاده از ویدیوی‌های باقی‌مانده از فیلم‌های قبلی دوباره بر پرده سینما حضور خواهد داشت.

فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker – خیزش اسکای‌واکر به کارگردانی «جی. جی. آبرامز» برای اکران در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۸ آذر ۹۸) برنامه‌ریزی شده است اما تنها اثری نیست که امسال برای طرفداران جنگ ستارگان منتشر می‌شود. در شبکه دیزنی پلاس شاهد پخش سریال Mandalorian به همراه دو سریال دیگر خواهیم بود.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar