گوئندولین کریستی از 2 سال قبل پایان Game of Thrones را پیش‌بینی کرده بود

اتفاقی که در پایان سریال Game of Thrones – بازی تاج و تخت افتاد، بسیاری از مخاطبان را شوکه کرد. در فصل هشتم و نهایی سریال شاهد این بودیم که کلاغ سه‌چشم یا همان برن استارک به پادشاهی شش قلمرو منصوب شد، جالب است بدانید گوئندولین کریستی یعنی بازیگر «برین از تارث» حدود 2 سال پیش در مصاحبه‌ای این موضوع را به درستی پیش‌بینی کرده بود! در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

احتمالاً در آن زمان هیچ کس سخن گوئندولین کریستی را جدی نگرفته بود، اما این دقیقاً همان اتفاقی بود که در فصل هشتم، افتاد. در سال 2017 کریستی به همراه نیکولای کاستر-والدو (بازیگر نقش جیمی لنیستر) در مصاحبه‌ای با Extra TV به میزبانی ماریو لوپز، درباره اینکه چه کسی بر تخت آهنین خواهد نشست، صحبت کردند. شما می‌توانید مصاحبه کامل با Extra TV را در یوتیوب مشاهده کنید.

کاستر-والدو در همین مصاحبه گفته بود که بیشترین شانس متعلق به دنریس تارگرین یا نایت کینگ است. اما کریستی نظر دیگری داشت، او گفت:

فکر نمی‌کنی آن شخص کسی باشد که احتمال خیلی کمتری برای شاه شدنش وجود دارد؟ فکر نمی‌کنی آن‌ دو نفر (دنریس و نایت کینگ) دو انتخاب واضح باشند؟ ما می‌دانیم که این سریال همواره مخاطبانش را غافلگیر می‌کند، پس من فکر می‌کنم آن شخص برن باشد.

به این دلیل که همیشه دنیا را از دیدگاه او مشاهده می‌کنیم، مگر نه؟ ما همیشه رویاهای او را در سریال می‌بینیم.

جالب است که اشاره‌ای به واکنش نیکولای کاستر-والدو در همان مصاحبه داشته باشیم که بی‌شک با واکنش طرفداران در انتهای فصل هشتم Game of Thrones یکسان است:

کلاغ‌ سه‌چشم تبدیل به شاه شود؟ نه، فکر نکنم. نه، این موضوع با عقل جور در نمی‌آید.

خب، مثل اینکه دو سال طول کشید تا جیمی لنیستر و طرفداران مجموعه، چنین اتفاقی را باور کنند اما خانم گوئندولین کریستی توانسته بود به‌درستی اتفاقات نهایی سریال را پیش‌بینی کند. در اخبار دیگر، رئیس HBO اعلام کرده که دنباله‌ای برای بازی تاج و تخت ساخته نخواهد شد و در حال حاضر، تمرکز شبکه بر روی 3 اسپین‌آف یا نسخه فرعی قرار دارد. همچنین جرج آر. آر. مارتین از تفاوت پایان کتاب و سریال گفت و اطلاعات بیشتری درباره فعالیت‌هایش منتشر کرد. او گفت در ساخت 5 اسپین‌آف با شبکه HBO همکاری می‌کند اما برخی از این سریال‌ها هیچ ربطی به دنیای وستروس ندارند. به نظر می‌رسد اگر اتفاق خاصی نیفتد، او تا یک سال دیگر کتاب موردانتظار «بادهای زمستانی» را منتشر خواهد کرد.

منبع Mashable
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar