آغاز تولید فیلم Tenet اثر جدید کریستوفر نولان و اضافه شدن بازیگران جدید

طبق گزارشات، فیلم جدید کریستوفر نولان به نام Tenet (تنت) یا «اعتقاد» فیلمبرداری خود را شروع کرده است و بازیگران دیگری هم به پروژه اضافه شده‌اند. نام نولان به تنهایی کافیست تا مخاطبان زیادی برای تماشای Tenet به سینما بیایند. اعلام شده که کمپانی برادران وارنر این فیلم را در تابستان سال آینده اکران خواهد کرد، بنابراین در ادامه خبر و برای اطلاع از جرئیات همراه ما باشید.

in post ad

بیشترین اطلاعاتی که از فیلم جدید نولان منتشر شده، مربوط به بازیگران است. می‌دانیم که بازیگر فیلم BlacKkKlansman (بلکککلنزمن) یعنی جان دیوید واشینگتون در یک نقش اصلی حضور دارد. همچنین رابرت پتینسون که اخیراً برای ایفای نقش بتمن انتخاب شده، در فیلم Tenet حضور دارد و علاوه بر این، شاهد حضور الیزابت دبیکی بازیگر قسمت دوم Guardinas of Galaxy (نگهبانان کهکشان) و فیلم Widows (بیوه‌ها) در نقش شخصیت اصلی زنِ داستان، خواهیم بود.

بازیگران فیلم Tenet

به گزارش ورایتی، پنج بازیگر جدید به این فیلم پیوسته‌اند. آرون تیلور-جانسون اولین همکاری خود را با نولان تجربه خواهد کرد. دو همکار نام‌آشنای دیگر، یعنی کنت برنا و مایکل کین که سابقه‌ای طولانی در همکاری با کریستوفر نولان دارد، رسماً به این فیلم پیوسته‌اند. کلمنس پوزی که در مجموعه هری پاتر حضور داشته و همچنین بازیگر هندی به نام دیمپل کاپادیا هم در فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.

تنها چیزی که درباره داستان می‌دانیم، این است که به دنیای جاسوسی بین المللی پرداخته خواهد شد. موضوعی که می‌تواند با سبک فیلم‌سازی این کارگردان، یک فیلم تماشایی و حماسی را رقم بزند. طبق گزارشات قبلی، داستان با مباحث علمی فضا-زمان یا Space-Time Continuum ارتباط خواهد داشت که همین موضوع، ما را بیشتر کنجکاوِ تماشای اثر کرده است. نولان آخرین فیلم خود را در سال 2017 اکران کرد. فیلم Dunkirk (دانکرک) درباره سربازان حاضر در جنگ جهانی دوم بود که توسط نیروهای نازی گیر افتاده بودند. دانکرک توانست تحسین بسیار زیاد منتقدان را به دست بیاورد، به طوریکه نمره میانگین 94 در متاکریتیک برای آن ثبت شده است. بد نیست بدانید که هویته ون هویتما به عنوان مدیر فیلمبرداری در پروژه حضور دارد.

فیلم Tenet (تنت) برای اکران در تاریخ 17 جولای 2020 (مصادف با 27 تیر 99) برنامه‌ریزی شده است و از همین الان باید آن را در لیست موردانتظارترین فیلم‌های سال 2020 قرار دهیم.

منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar