رئیس شبکه HBO احتمال تولید دنباله Game of Thrones را رد کرد

سریال بازی تاج و تخت چند وقت پیش با انتشار قسمت ششم فصل هشتم برای همیشه به پایان رسید. اما برخی طرفداران امیدوار هستند که شبکه HBO برای تعدادی از شخصیت‌ها مانند آریا استارک، دنباله‌ای بسازد. آریا در انتهای سریال گفت: در غرب وستروس چی وجود داره؟ خب، نه جان اسنو پاسخ را می‌دانست و نه ما می‌دانیم که آنجا چه خبر است اما به نظر می‌رسد رئیس HBO هم تمایلی برای ماجراجویی در غرب وستروس ندارد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

رئیس بخش برنامه شبکه یعنی «کیسی بلویز» در مصاحبه با هالیوود ریپورتر در پاسخ به سوالی درباره احتمال ساخته شدن دنباله برای سریال Game of Thrones پاسخ قاطعی داد: «نه، نه، نه». او توضیح داد:

قصد ندارم شخصیت‌های دنیای زیبایی که دن و دیوید خلق کردند را بردارم و آن‌ها را در دنیای دیگری قرار دهم که افراد متفاوتی آن را می‌سازند. می‌خواهم مانند همین اثر هنری که هست، باقی بماند. این یکی از دلایلی است که نمی‌خواهم دوباره سریال را تولید کنم.

کیسی بلویز شبکه HBO

کیسی بلویز درباره نسخه فرعی سریال Game of Thrones هم صحبت کرد. او گفت که یک اسپین‌آف آماده فیلمبرداری است و دوتای دیگر در حال طی کردن مراحل اولیه تولید هستند. این موضوع نیز یکی دیگر از دلایل شبکه برای ادامه ندادن سریال اصلی است. رئیس بخش برنامه، اضافه کرد:

دنیای جرج مارتین بسیار بسیار گسترده و عظیم است. راه‌های زیادی برای ورود به آن وجود دارد. به خاطر همین، ما می‌خواهیم کارهایی انجام دهیم که متفاوت باشند، نه اینکه یک بار دیگر به سراغ همان کار قبلی برویم. در حال حاضر، تولید دنباله با هر یک از شخصیت‌های سریال اصلی، برای ما با عقل جور در نمی‌آید.

 

بلویز علاوه بر این صحبت‌ها، از پایان سریال دفاع کرده است، این درحالیست که بسیار از طرفداران ناراضی هستند. رئیس شبکه در گذشته از پیچیدگی فصل دوم Westworld دفاع کرد بود و عقیده داشت که این سریال برای هرکسی ساخته نشده! در اخبار دیگر، بازیگر نقش سانسا یعنی سوفی ترنر به انتقادات نسبت به فصل هشتم واکنش نشان داد. پس از اتمام سریال، نویسنده مجموعه کتاب‌های نغمه آتش و یخ یعنی جرج آر. آر. مارتین از تفاوت پایان کتاب و سریال گفت. به نظر می‌رسد اگر اتفاق خاصی نیفتد، او تا یک سال دیگر کتاب موردانتظار «بادهای زمستانی» را منتشر خواهد کرد. پس از آن نوبت به نگارش «رویای بهار» است.

منبع Gamesradar
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar