تاریخ اکران فیلم جان ویک 4 مشخص شد

0

کیانور ریوز یکبار دیگر در نقش قاتل افسانه‌ای به نام «جان ویک» به دنیای سینما بازمی‌گردد. کمپانی Lionsgate (لاینزگیت) تایید کرد که فیلم جان ویک 4 در دست توسعه قرار دارد و در سال 2021 منتشر خواهد شد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

به نظر می‌رسد کمپانی سازنده از فروش فیلم John Wick 3: Parabellum رضایت دارد و به دنبال اکران قسمت بعدی در تابستان دو سال دیگر است. البته قسمت سوم جان ویک با واکنش بسیار مثبت منتقدان و طرفداران مواجه شده و نمرات خوبی از سوی آن‌ها دریافت کرده است. فیلم اول در سال 2014 اکران شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. فیلم دوم در سال 2017 به سینماها آمد و دوباره طرفداران را هیجان‌زده کرد. به نظر می‌رسد که فیلم سوم حتی از دوتای قبلی بهتر است و اکنون باید دید در جان ویک 4 چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

فیلم جان ویک

کیانور ریوز گفته است که برای حضور دوباره در این نقش، اشتیاق فراوانی دارد. چد استاهلسکی هم اعلام کرده بود که دوست دارد کار روی فیلم بعدی را ادامه دهد، بنابراین باید فرض کنیم که او برای کارگردانی بازخواهد گشت. استاهلسکی فیلم اول را به طور مشترک با دیوید لیچ کارگردانی کرده بود. اما دیوید لیچ از این اثر جدا شد و روی پروژه‌های دیگری از جمله Deadpool 2 و اسپین‌آف سریع و خشن یعنی Hobbs and Shaw (هابز و شاو) کار کرد. بنابراین استاهلسکی، تنها کارگردان قسمت دوم و سوم مجموعه بود و نتیجه‌ی کار او را باید تحسین کرد.

فیلم John Wick 3: Parabellum در اولین هفته اکرانش، رقم خوب 57 میلیون دلار را کسب کرد و موفق شد به فرمانروایی Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) بر باکس آفیس پایان دهد و رتبه اول را در اختیار بگیرد. بدون اینکه داستان قسمت سوم را اسپویل کنیم، می‌توان گفت که این فیلم به‌طور واضحی شرایط را برای ساخت دنباله بعدی مهیا کرد. بازیگران جان ویک 3 عبارتند از کیانور ریوز، آنجلیکا هیوستون، هلی بری، ایان مک‌شین، لنس ردیک، لارنس فیشبرن و جیسون منتزوکاس.

این فیلم در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (مصادف با ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Movieweb
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar