رابرت پتینسون به عنوان بازیگر جدید بتمن انتخاب شد

به گزارش وبسایت ورایتی، بازیگر شناخته شده‌ی مجموعه Twilight (گرگ و میش) یعنی رابرت پتینسون قرار است در نقش شوالیه تاریکی به ایفای نقش بپردازد. این فیلم که مت ریوز کارگردانی‌اش را بر عهده دارد، در سال 2021 اکران خواهد شد. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

به گفته منایع ورایتی، قرارداد نهایی هنوز بسته نشده اما رابرت پتینسون انتخاب اصلی برادران وارنر برای ایفای نقش بتمن است و این موضوع به‌زودی رسمی می‌شود. چند ماه قبل بود که خبر انصراف بن افلک از نقش بتمن منتشر شد. افلک در فیلم Justice League (لیگ عدالت) و همچنین Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) به ایفای نقش نسخه‌ای میان‌سال و بسیار خشن از شخصیت بتمن پرداخت که جنجال‌های زیادی را به دنبال داشت. اکنون رابرت پتینسون با 33 سال سن، جوان‌ترین بازیگر بروس وین / بتمن به شمار می‌رود. شاید این هنرپیشه جوان، بهترین انتخاب برای این نقشِ مهم و نمادین به نظر نرسد اما باید صبر کرد و قضاوت را به زمان اکران سپرد.

طبق صحبت‌های مت ریوز، او قصد دارد نسخه‌ای متفاوت و کارآگاهی را به پرده سینما بیاورد. او در مصاحبه‌ای گفته بود:

ما روی داستانی کار می‌کنیم که بدون شک بتمن واقعی را نشان می‌دهد، اگرچه سعی می‌کنیم داستانی احساسی را روایت کنیم که درباره بزرگ‌ترین کارآگاه دنیا و همه آن چیزهایی است که از دوران کودکی، من را عاشق شخصیت بتمن کرد.

مت ریوز در سال 2017 رسماً کارگردان فیلم شد اما از آن زمان، مشغول کار بر روی فیلمنامه و تغییر آن بوده که خبر خوبی است. تاریخ دقیقی برای شروع مراحل تولید اعلام نشده اما احتمالاً از اواخر 2019 یا اوایل 2020 آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که ریوز قبل از این، کارگردانی دو فیلم نهایی Planet of the Apes (سیاره میمون‌ها) را بر عهده داشته که هردو آثار تحسین شده‌ای هستند.

فیلم Batman که نام مشخصی ندارد؛ فعلاً برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با ۴ تیرماه ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. برای اخبار بیشتر از دنیای DC همراه ما باشید.

منبع Variety
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar