فیلم Mortal Kombat به تهیه‌کنندگی جیمز وان تولید می‌شود

طبق جدیدترین اخبار سینما، سرانجام فیلم Mortal Kombat – مورتال کامبت که مدت‌ها درباره آن صحبت می‌شد، توسط جیمز وان تهیه و تولید خواهد شد. در چند سال گذشته، شایعاتی درباره این فیلم به گوش می‌رسید اما اتفاق خاصی نیفتاد. اکنون به نظر می‌رسد که با پیوستن جیمز وان به کمپانی نیولاین سینما، شاهد تولید فیلمی از این سری بازی‌های محبوب و خشن خواهیم بود. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

بر اساس گزارشات جدید، فیلم Mortal Kombat به زودی در استرالیای جنوبی فیلمبرداری خواهد شد و مراحل پیش تولید آن نیز از اواخر ماه جاری میلادی کلید می‌خورد. انتظار می‌رود که از عوامل استرالیایی در این فیلم استفاده شود و شاید حتی مراحل پساتولید و کار جلوه‌های ویژه نیز به آنان سپرده شود. سیمون مک‌ کوید به عنوان کارگردان این فیلم معرفی شده و البته اولین بازی است که در مقام یک کارگردان سینما قرار می‌گیرد. نسخه  اصلی فیلم در دهه 90 با انتقادات زیادی مواجه شد و ناامیدکننده بود، بنابراین انتظارات بالایی نسبت به ریبوت وجود دارد.. جیمز وان در بیانیه‌ای اعلام کرد:

بسیار خوش‌حال و هیجان‌زده‌ام که یک برنامه دیگر را به کشور استرالیا می‌آورم، به‌ویژه پس از تجربه بسیار خوبی که در فیلمبرداری آکوامن داشتم.

جیمز وان فیلم مورتال کامبت

نکته خاصی درباره داستان فیلم فاش نشده و باید تا زمان انتشار اخبار بیشتر، منتظر ماند. احتمالاً به زودی اخبار رسمی درباره بازیگران و داستان فیلم منتشر می‌شود اما طبق شایعات، ریبوت مورتال کامبت به دنبال جذب حوئل اگرتون در نقش کانو (Kano) است. این بازی دارای شخصیت‌های زیادی است و به جز کانو، نمی‌دانیم کدام شخصیت‌ها در فیلم حضور خواهند داشت. این مورد بیش از همه به گرگ روسو بستگی دارد چراکه او نسخه اولیه فیلمنامه فیلم Mortal Kombat را به رشته تحریر درآورده است. روسو همچنین در ریبوت مجموعه Resident Evil – رزیدنت اویل (شیطان مقیم) نقش مهمی دارد.

جیمز وان رابطه بسیار خوبی با کمپانی نیولاین سینما و صاحب آن یعنی برادران وارنر برقرار کرده است. او دنیای ترسناک The Conjuring – احضار را بنا نهاد که بسیار موفق‌آمیز بود. همچنین فیلم عالیِ Aquaman – آکوامن را برای دی‌سی کارگردانی کرد که به پرفروش‌ترین فیلم در تاریخ آن کمپانی تبدیل گشت.

منبع Movieweb
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar