تاریخ انتشار فصل 4 سریال ریک و مورتی اعلام شد

بالاخره شبکه Adult Swim (ادالت سوییم) تاریخ پخش فصل چهارم سریال ریک و مورتی را در یک تیزر کوتاه اعلام کرد. این سریال برای 70 قسمت دیگر یا همان 7 فصل که هریک 10 قسمتی هستند، تمدید شده است. اکنون می‌دانیم که فصل 4 در ماه نوامبر 2019 پخش خواهد شد. برای اطلاع یافتن از جرئیات همراه ما باشید.

in post ad

سریال ریک و مورتی از محبوبیت زیادی برخوردار است و به عنوان یکی از بهترین سریال‌های کمدی شناخته می‌شود که ماجراجویی‌های علمی تخیلی عجیب و غریبی دارد. اما همیشه فاصله طولانی میان فصل‌های آن، برای طرفداران ناخوشایند بوده است. با توجه به تمدید شدن سریال برای 70 قسمت جدید، می‌توان امیدوار بود که فصل‌های بعدی سریع‌تر منتشر شوند. سازندگان این مجموعه یعنی جاستین رویلند و همکارش دن هارمون، اکنون امنیت شغلی بیشتری دارند و با خیال راحت به تولید اپیزودهای جدید می‌پردازند. رویلند قبل از این گفته بود که فاصله میان‌ فصل‌های Rick and Morty کاهش خواهد یافت.

فصل اول در سال 2013 منتشر شده بود و آخرین قسمت فصل سوم نیز در سال 2017 روی آنتن رفت. حالا که 70 اپیزود جدید تولید می‌شوند، باید امیدوار باشیم که سازندگان سرعت عمل خود را بالا ببرند! رویلند سال گذشته گفته بود:

ما می‌خواهیم اپیزودها با کیفیت باشند اما در عین حال، با وجود سفارشی که از سوی شبکه دریافت کرده‌ایم، دوست داریم هرچه سریع‌تر آن‌ها را تولید کنیم. قرار نیست دیگر فاصله‌های طولانی میان فصل‌ها وجود داشته باشد. حتی اگر قرار باشد به مرخصی برویم، طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که فرآیند کار ادامه پیدا کند. واقعاً باحال خواهد بود.

فعلاً فقط می‌دانیم که باید در ماه نوامبر 2019 (مصادف با آبان یا آذر 98) منتظر باشیم و روز دقیقِ پخش از Adult Swim مشخص نشده است. در صورتی که اطلاعات بیشتری منتشر شود، همین مطلب را بروز رسانی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که  مجموعه Rick and Morty در لیست بهترین سریال های سال 2019 از نظر ما قرار گرفته است. شما می‌توانید آن لیست را هم چک کنید.

آپدیت: اولین قسمت فصل 4 در تاریخ ۱۰ نوامبر امسال (19 آبان 98) پخش می‌شود.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar