فیلم بعدی Star Wars توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس ساخته می‎شود

1

قرار است از وستروس به کهکشانی بسیار دور برویم. رئیس کمپانی دیزنی یعنی باب ایگر در یک مصاحبه جدید، رسماً اعلام کرد که فیلم بعدی مجموعه جنگ ستارگان توسط شورانرهای سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) یعنی «دیوید بنیاف و دی. بی. وایس» تولید خواهد شد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

می‌دانیم که جدیدترین فیلم مجموعه، The Rise of Skywalker (خیزش اسکای‌واکر) نام دارد و در سال 2019 به کارگردانی جی. جی. آبرامز روی پرده سینما می‌رود. پس از آن شاهد اکران قسمت بعدی Star Wars در سال 2022 خواهیم بود. بعد از رسیدن «خیزش اسکای‌واکر» به سینماها، یک وقفه 3 ساله در اکران رخ خواهد داد که به گفته‌ی باب ایگر تصمیم درستی از سوی کمپانی است. ایگر گفت:

ما به این نتیجه رسیدیم که وقفه 3 ساله، نه‌تنها زمان مناسبی برای استراحت و تازه کردن نفس است، بلکه ما را برای انتشار فیلم بعدی کاملاً آماده می‌کند.

البته نگرانی‌هایی درباره این فیلم و نحوه‌ی تولید آن به وجود آمده، چراکه هم‌اکنون دیوید بنیاف و دی. بی. وایس بخاطر فصل نهایی و هشتم سریال Game of Thrones با انتقادات زیادی مواجه شده‌اند. بیشتر انتقادات این فصل به نویسندگی و سرعت آن بوده و به نظر می‌رسد که بسیاری از مخاطبان ناراضی هستند. این دو نویسنده و تهیه‌کننده، در گذشته و هنگامی که سریال جدید خود به نام Confederate را معرفی کردند، با انتقاد مواجه شده بودند. به همین دلیل تولید آن سریال تا زمان نامشخصی عقب افتاد.

طبق تقویم جدید دیزنی، فیلم‌های جنگ ستارگان در سال 2022، 2024 و 2026 منتشر خواهد شد. همچنین پس از تصاحب کمپانی فاکس، تاریخ اکران فیلم آواتار 2 و دنباله‌های آن نیز تغییر پیدا کرد. برنامه‌ریزی به شکلی است که در سال‌های بدون جنگ ستارگان، شاهد اکران آواتار به صورت یک سال در میان (از 2021) خواهیم بود. لازم به ذکر است که سریال Mandalorian (ماندالوریان) مرتبط با Star Wars نیز از در پاییز امسال از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع io9
مطالب مرتبط

1
بخش دیدگاه‌ها

avatar
1 گفت و گوها
0 پاسخ‌ها
0
 
جدیدترین دیدگاه
داغ‌ترین قسمت دیدگاه‌ها
1 تعداد نویسندگان
Reza افرادی که آخرین نظرات را داده‌اند
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
Reza
کاربر مهمان
Reza

واقعا پاداش گندی که به بازی تاج و تخت زدن، این بود که جنگ ستارگان رو هم بدن بهشون؟