آیا پایان فصل هشتم «بازی تاج و تخت» لو رفته است؟ (خطر اسپویل)

40

افشای احتمالیِ داستان دو قسمت آخر فصل هشتم Game of Thrones باعث ایجاد جنجال‌های بیشتری پیرامون سریال شده است. برخی عقیده دارند که فصل هشتم، بدترین فصل این سریال تاکنون بوده و اگر موارد لورفته از دو قسمت بعدی هم درست باشند، احتمالاً طرفداران در پایان بسیار ناراضی خواهند بود. (به جز دسته‌ای از طرفداران که در هر شرایطی راضی هستند) اگر می‌خواهید از سرنوشت احتمالی شخصیت‌ها در «بازی تاج و تخت» آگاه شوید در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

  • آپدیت: تمام اتفاقات مربوط به قسمت 5 صحیح بود! یک پایان‌بندی جدید برای سریال اضافه شد.
  • آپدیت 2: اطلاعات جدیدی درباره قسمت آخر اضافه شد. ولی هنوز قابل تایید نیست.
  • آپدیت 3: تقریباً همه‌ی اتفاقات مربوط به قسمت 6 و پایان‌بندی آن صحیح بود!

 

توجه: ما نمی‌توانیم صحیح یا غلط بودن این مطالب را تایید کنیم. اما احتمال درست بودن مطالبی که در ادامه می‌خوانید وجود دارد، بنابراین این انتخابِ خودتان است که ادامه دهید یا نه.

.

.

.

در قسمت 5 و 6 فصل هشتم Game of Thrones – بازی تاج و تخت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

سریال بازی تاج و تخت

این سریال که فصل آخرش در 6 قسمت تولید شده و از شبکه HBO پخش می‌شود، در حال نزدیک شدن به پایان خود است. کاربری در وبسایت ردیت، ادعا کرده که داستان سه قسمت آخر (4 و 5 و 6) سریال بازی تاج و تخت را در اختیار دارد. به نظر می‌رسد مطالبی که این کاربر درباره قسمت چهارم فصل هشت Game of Thrones منتشر کرده بود، کاملاً صحیح درآمده و به همین دلیل، برخی معتقدند گفته‌های او درباره دو قسمت بعدی هم درست است. ما هرآنچه که این کاربر گفته را برای شما می‌نویسیم، اما توجه داشته باشید که اطلاعی از درست و غلط بودن آن نداریم. پس ممکن است خطر اسپویل شدن پایان سریال وجود داشته باشد، چراکه از منابع مختلف جمع‌آوری شده است.

 

واریس

واریس سعی می‌کند کاری که برای قلمروی پادشاهی بهتر است انجام دهد و به دنی خیانت می‌کند. دنی هم تصمیم می‌گیرد، واریس را اعدام کند. احتمالاً او در قسمت 5 خواهد مرد. اطلاعات کافی درباره مرگ او در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد او زنده‌زنده در آتش دروگون می‌سوزد.

 

کوه و سگ شکاری

نبرد کوه و سگ شکاری یا همان کلیگن‌بول در قسمت 5 اتفاق می‌افتد. این نبردی است که خیلی‌ها منتظرش بودند. احتمالاً در هنگام یورش عظیم دنریس به کینگزلندینگ (که گفته شده علاوه بر نیروهای سرسی، به مردم بی‌گناه هم حمله می‌شود) این دو با هم روبه‌رو می‌شوند. هر دو برادر در این نبرد کشته می‌شوند. (گرگور کلیگن این بار واقعاً می‌میرد)

 

یورون

او اژدهای دنی (ریگال) را در یکی از بدترین سکانس‌های موجود در فصل هشتم بازی تاج و تخت، کشت اما به نظر می‌رسد که به زودی خود او هم کشته خواهد شد. دروگون ناوگان کشتی‌های یورون را در آتش خواهند سوزاند اما کسی که در نهایت یورون را می‌کشد «جیمی» است!

 

جیمی

ارتش دنریس، جیمی را اسیر می‌کند. تیریون به دنریس التماس می‌کند که از جان جیمی بگذرد اما او رد می‌کند. تیریون مجبور می‌شود خودش جیمی را آزاد کند و همچنین تلاش می‌کند او به همراه سرسی را از کینگزلندینگ خارج کند. در ادامه، جیمی با یورون درگیر می‌شود و او را می‌کشد اما خودش هم زخم برمی‌دارد و می‌میرد.

 

سرسی

علی‌رغم همه اتفاقاتی که افتاده، تیریون سعی می‌کند خواهرش سرسی را نجات دهد اما در این کار موفق نمی‎شود. این احتمال وجود دارد که آریا سرسی را بکشد یا شاید هم به روش دیگری بمیرد. اما به نظر می‌رسد که او و جیمی در کنار هم خواهند مرد.

 

تیریون

تیریون روش‌های بی‌رحمانه دنریس در مواجه با دشمنانش را نمی‌پسندد و حتی سعی می‌کند از مقام دست ملکه استعفا دهد.  او تلاش خود را به کار می‌گیرد تا جیمی و سرسی را فراری دهد. او در نهایت دادگاهی می‌شود و برخی منابع گفته‌اند که دادگاهش یک صحنه بزرگ در Dragon pit (دراگون پیت) خواهد داشت. در نهایت تیریون هم می‌میرد اما نحوه مرگش مشخص نیست. همچنین گفته شده که سانسا به تیریون خیانت می‌کند.

منابع ادعا کرده‌اند که سازندگان صحنه مرگ تیریون را به طور مخفیانه فیلمبرداری کرده‌اند و کسی از نحوه‌ی اتفاق افتادن آن خبر ندارد. همچنین گفته شده که تیریون با جان صحبت می‌کند تا اقدامی علیه دنی انجام دهد. او می‌گوید که جان تهدیدی برای حکومت اوست و بخاطر همین خانواده‌اش در امان نیستند.

 

دنریس

در انتهای «بازی تاج و تخت» دنی هم خواهد مرد. به نظر می‌رسد پس از نابود کردن کینگزلندینگ، در زمانی نامشخص جان او را خواهد کشت. که احتمالاً مجبور به این کار می‌شود اما نحوه‌ی این مرگ هم مشخص نشده است. این احتمال وجود دارد که جان در اتاق تخت آهنین، دنی را با ضربه‌هایی کشنده به قتل برساند. در حالی که دارد می‌میرد، دنی تخت آهنین را لمس می‌کند. در انتها دروگون تخت را با آتش ذوب می‌کند و جسد دنی را برمی‌دارد و پرواز می‌کند. این صحنه با رویای دنریس، که در آن اتاق نابود شده‌ی تخت آهنین در کینگزلندینگ نمایان شده بود، سازگار است

 

جان

مشخص نشده که دقیقاً چه اتفاقی برای جان می‌افتد اما گفته شده که او دو پایان متفاوت را فیلمبرداری کرده است. در یکی از پایان‌ها او به نیروی جدید Night’s Watch (نگهبانان شب) می‌پیوندد یا به تبعید می‌رود. در پایانی دیگر، او خواهد مرد اما نحوه مرگش معلوم نیست.

 

پایان سریال

تمام اتفاقات قسمت پنجم، طبق فیلمنامه لو رفته، درست بود. اما درباره نحوه به پایان رسیدن سریال؛ اختلاف نظر وجود دارد. دو پایان مختلف برای سریال Game of Thrones مطرح شده است. در یکی از آن‌ها شاهد محاکمه تیریون و مرگ او هستیم. برخی می‌گویند در پایان دوم، شورای پادشاهی شکل می‌گیرد، تیریون در این پایان زنده است و احتمالاً سخنرانی می‌کند. همه به برن استارک برای پادشاهی رای می‌دهند! سانسا حاکم شمال می‌شود. همچنین گفته شده قبل از رای‌گیری برای پادشاهی، سم تارلی پیشنهاد یک انتخابات دموکراتیک را می‌دهد اما همه به او می‌خندند! در نهایت هم برن پادشاه می‌شود. به نظر می‌رسد مرگ دنریس در قسمت 6 حتمی است.

اطلاعات جدید (28 اردیبهشت): احتمالاً کرم خاکستری جان و تیریون را زندانی می‌کند. سانسا خواستار آزادی جان است اما کرم خاکستری خواستار مجازات او برای کشتن دنریس می‌شود. تیریون می‌گوید که شاه یا ملکه‌ی جدید باید در این باره تصمیم بگیرد. سم پیشنهاد انتخابات می‌دهد اما کسی به حرفش گوش نمی‌کند. در نهایت برن (کلاغ سه‌چشم) پادشاه می‌شود. او جان را به شمال تبعید می‌کند. کرم خاکستری هم این مجازات را می‌پذیرد. او به همراه آنسالید از وستروس می‌روند تا شهرهای بردگان را آزاد کنند. آریا می‌گوید که به خانه بازنمی‌گردد. او برای ماجراجویی به غرب وستروس می‌رود، چراکه هیچ کس قبل از این به آن مکان سفر نکرده است.

همچنین گفته شده اعضای شورا این‌ها هستند: سم تارلی به عنوان گرند مستر، سر داووس به عنوان ارباب کشتی‌ها، بران به عنوان خزانه‌دار (هایگاردن)، یارا گریجوی حاکم جزایر آهن، رابین آرین حاکم ویل، گندری براتیون حاکم استورمزاند، یان رویس حاکم ران‌استون، پادریک، ویلچر برن استارک را جابه‌جا می‌کند و مراقب اوست.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Reddit
مطالب مرتبط

40
بخش دیدگاه‌ها

avatar
23 گفت و گوها
17 پاسخ‌ها
0
 
جدیدترین دیدگاه
داغ‌ترین قسمت دیدگاه‌ها
31 تعداد نویسندگان
فاطمه بانوهدایتErfanنسیمsaeed افرادی که آخرین نظرات را داده‌اند
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
سحر
کاربر مهمان
سحر

خخخ
نویسنده های **** اومدن 2 تا پایان برای جان اسنو ساختن تا اگه 1 پایان لو رفت اون یکی رو پخش کنن
ولی اصلا حساب نکرده بودن که ممکنه هر 2 تا پایان لو بره 😂😂😂
واقعا خراب کردن

Amir shariati
عضو سایت
Amir shariati

خدا کنه اینجوری نباشه
بجز درگیری کوه و برادرش همه این اتفاقات اعصاب خورد کن هستن و آدم رو پشیمون میکنن از دنبال کردن این سریال توی اینهمه مدت

مهران
کاربر مهمان
مهران

با این پایان بندی که در اینجا ذکر شده باید بگیم با کشته شدن تمام شخصیت های اصلی داستان باید انتظار یک جمهوریت را در هفت اقلیم داشته باشیم چون هیچ یک از مدعیان تاج و تخت نه تاج رسیدن و نه به تخت
تیریون قدیمی بهترین مشاور کشته شد
سرسی جاه طلب و هوشمند کشته شد
جیمی سرگردان کشته شد
دنریس ملکه ی که میتونست با نویسندگی مزخرف نهایی دیوانه نشه و همچنان محبوب بمونه کشته شد
جان زخم خورده و اسطوره ای اواره شد
دیگه اگر هم جمهوریتی با این داستان بوجود بیاد کی میتونه رییس جمهور باشه

سعید مختاری
کاربر مهمان
سعید مختاری

دنریس احتمال زیاد قسمت ۵ دیدیم که تو ظرف غذاش دختر چیز خورش میکرد که در امد گفت دختر ریسک زیاد پاداش زیاد

مهسا
کاربر مهمان
مهسا

خداییش همه بمیرن هم اصلا برام مهم نیست ولی تریون 😭😭 تریون نباید بمیره ، نباید نباید

علی
کاربر مهمان
علی

قسمت 4 زودتر لو رفت واسه همین این نظریه با قسمت 4 منطبق بود. بقیه اش به نظرم ساختگیه .هر چند ممکنه یه قسمتاییش درست دربیاد . به نظرم یه پیچش اساسی تو این دو قسمت باید اتفاق بیفته که تمام معادلات رو به هم بزنه. به شخصه اصن واسم سرنوشت کاراکترا مهم نیس فقط منتظر یه غافلگیری از نوع وایت واکرا هستم. اگه همه چی قابل پیش بینی جلو بره مث مقاله بالا ، فصل آخر ضعیف ترین فصل میشه. امیدوارم این طور نباشه.

آراز
کاربر مهمان
آراز

به نظرم این کشت وکشتار، داستان فیلم و اشتباهات فاحش قسمت های قبل رو درست نمیکنه،مثل اینه که تکه های پازل رو کنار هم بچینی اما به طرح و اصل تصویر توجهی نداشته باشی

mehran
کاربر مهمان
mehran

شوق همکاری با کمپانی سونی پیکچرز دوستان رو وادار کرد سرو و ته رو هم بیارن اما خدایی سریال های HBO کجا و فیلم های سونی پیکچرز کجا

مصطفی
کاربر مهمان
مصطفی

منکه خیلی حال میکنم بااین پایان

یاس
کاربر مهمان
یاس

باورم نمیشه که همش درست بود!!!!

علیرضا
کاربر مهمان
علیرضا

من هنوز ندیدم.حتی تیریون؟!؟!

نیما
کاربر مهمان
نیما

به نظرم بهترین سریالیه که تا حالا ساخته شده. هیچ گونه قهرمان پروری نداره. دقیقا تاریخ بشریت رو به رخ میکشه. متأسفانه مردم فقط درگیر صحنه های فانتزی سریال شدن. این سریال پر از واقعیت. پر از تاریخ. پر از فلسفه و سیاسته

اصی
کاربر مهمان
اصی

حدس من اینه که جان اسنو میره به شمال دیوارو زندگی میکنه

بهار
کاربر مهمان
بهار

اتفاقا بنظر من آریا دنی رو می‌کشه . چون الان هم انگیزه شو داره هم چشمای سبزی که ملیساندرا گفت سرسی نبود بلکه دنی بوده حتما

سپهر
کاربر مهمان
سپهر

دنریس چشمانش ابی نه سبز !!!!! در کتاب هم چشمانش بنفشه

کاربر
کاربر مهمان
کاربر

چشم ای سبز مال پیتر بیلیش بودن که آریا کشت چرا هیچ کس توجه نمی کنه چشمای اون سبز بود !!

امیرحسین
کاربر مهمان
امیرحسین

بنظر من این هم میتونه اتفاق بیوفته اما اگه اینجوری باشه واقعا چرت میشه جذابیتش به اینه که کسی که عاشقشه بکشتش یهنی ایگون تارگرین و صد البته چون بعضیا میگن چشم سبز مرده قبلا

پویا
کاربر مهمان
پویا

پادشاه شدن برن مصداق این جملست که میگه … قصه ی ما به سر رسید ، کلاغه به خونش نرسید
اوه ببخشید
مثل اینکه در داستان گیم آف ترونز کلاغه به خونش میرسه

پوریا
کاربر مهمان
پوریا

ولی اگه اینا درست باشه من دوتا خواسته از سریال دارم تیریون همنطوری که دوست داشت بمیره(توی دستش شراب و …) و جان هم زنده بمونه و تبعید بشه.
و درنهایت من هنوز به نایت کینگ امیدوارم.

محمد
کاربر مهمان
محمد

دنی کشته میشه امابدست اون بچه یکه واریس توی اشپزخانه داره به احتمال زیاد مسموم میشه یا اریا چهره اونو ور میداره بعد دنی رو میکشه

محمد
کاربر مهمان
محمد

در مورد تخت اهنین ممکنه یه لنستر پادشاه بشه چون در تیتراژ ابتدای فیلم وقتی به تخت میرسه نماد شیر بالای تخت قرار داره شاید تریون شاه بشه

امیرحسین
کاربر مهمان
امیرحسین

ممنون واقعا به این نکته توجه نکرده بودم

نا مشخص
کاربر مهمان
نا مشخص

اتفاقا از هر چهار نماد شیر و اژدها و گوزن یکی حاکم شده به جز گرگ حاکم بعدی احتمالا گرگ

arezo
کاربر مهمان
arezo

فصل هشتم بخصوص قسمت 5 افتضاح ترین قسمت هایی بودن که از این فیلم دیدم….واقعا ارزش اینهمه صبر نداشت ..7 فصل کل مردمو با وایت واکر ها و ارتش مردگان سرگرم کردن اخرش تو یک جنگ یک شبه همه چیز تموم میشه …کل هفت فصل اینا نیرو جمع کردن اخرشم هیچ اریا زد طرفو کشت…قسمت 5فصل 8 هم که فقط بکش بکش و صحنه های اکشن داشت ..کلا دنریس ی ادم دیگه شده بود …عقده اتیش داشت همه رو باهم میسوزوند …واقعا نویسنده با خودش چه فکری کرده که با این فصل گند زد به 7 فصل قبلی نمیدونم….

امیرحسین
کاربر مهمان
امیرحسین

به نظر من برن استارک حقشه با این نیرویی که داره پادشاه بشه. تیریون احتمال زیاد نمیره اما در نهایت باید بگم حق جان اینه که پادشاه بشه یا حداقل مالک شمال . ولی این وسط یه چیزی که هست اینکه ایا احتمال داره اریا استارک بره نا کجا اباد

خردمند
کاربر مهمان
خردمند

ضعیف ترین فصل فصل هشت بود قسمتهای آخر

Nina
کاربر مهمان
Nina

من فکر نمیکنم اینطور تموم شه الان واسه هم واضحه که دنریس میمیره ولی از اونجا که این فیلم همیشه بیننده هاشو غافلگیر کرده نباید این اتفاق بیفته در مورد جان اسنو هم باید بگم دیگه دیوار و وحشی و وایت واکری وجود نداره که جان بخواد اونجا بره فقط سوال اینه که جان دقیقا چی میخواد؟؟؟ نه شمال رو میخواد نه کینگزلندینگ رو میخواد نه دنی رو میخواد …
جان تو فیلم نماد راستی و درستکاریه به همین دلیل دنریس رو نمیکشه وگرنه نویسنده این کاراکترم خراب میکنه که البته از این نویسنده ها بعید نیست
البته کشتن تمام مردم کینگزلندیگ مورد علاقه من بود چون این مردم همونایی بودن که میخواستن ند استارک بمیره همونایی که وقتی گنجشک اعظم سرسی رو تو شهر چرخوند بهش گوجه میزدنو خراب صداش میکردن پس دنریس عاقلانه ترین کارو کرد که اگر اینکارو نمیکرد با خیانتی که تیریون و جیمی کردن و میخواستن سرسی رو فراری بدن دوباره سرسی میتونست انتقام بگیره … لنیسترها نشون دادن که قابل اعتماد نیستن

امیر
کاربر مهمان
امیر

واقعا من موندم که این مردم چطوری با خودشون فکر میکنن که این برخورد رو با سریال دارن
خداییش اگه جان پادشاه میشد شما حال میکردید خب اگه قرار بود اینجوری بشه که همون سریال ایرانیه خودمون بود دیگه
ی همچین سریالی به هیچ عنوان قابل انتقاد نیست این سریال داره راه خودش رو میره و فقط ی سریاله که بلاخره باید ی پایان داشته باشه و هر جوری تموم بشه ممکنه ی سریا خوششون نیاد
بابا از تماشا لذت ببرین شما با داستان چیکار دارین با پایان چیکار دارین کاره ما اینه که ببینیم و لذت ببریم همین
ولی متاسفانه ما همه شدیم نویسنده ی سریال بابا تورو خدا اینقد سطحی نباشید

ghost
کاربر مهمان
ghost

ببخشید ولی اشتباهتون همین جاست که می‌گید تماشاگر فقط باید تماشا کنه! با این منطق یعنی هر اتفاقی در سریال بیفته، از نظر شما درسته؟ پس تفکر درباره اثر چی میشه؟ من نظر سطحی تر از این نخونده بودم…..

سارا
کاربر مهمان
سارا

قسمت آخر همش درست بود.

saeed
کاربر مهمان
saeed

همینطور که پایان لو رفت شد و ما متاسفانه شاهد بهترین سریال تاریخ بودیم که بدترین شکل ممکن پایان یافت و واقعا اگر به دوتا بچه میدادیم که پایان سریال بنویس از این جذاب تر شد واقعا اون دوتا پت مت برای اینکارشون نمیبخشم چرا که من 8 سال با ذوق شوق علاقه این مجموعه دنبال کردم و بخشی از وجودم شد بود

نسیم
کاربر مهمان
نسیم

دقیقا ۸ سال رو با یه پایان بندی مزخرف و مسخره خراب کردن. حیف ۸ سال از عمرم که صرف دیدن این فیلم شد حیف واقعا حیف

فاطمه بانو
کاربر مهمان
فاطمه بانو

خدا وکیلی ۸ سال نشستین نگاش کردین و دونه ب دونه قسمتاشو دنبال کردین و هربار صبر کردین ک قسمت بعدیش بروز بشه؟؟؟
بابا ایولا …
دست خوش بابا.. شما حرف ندارین😊

Erfan
کاربر مهمان
Erfan

آخرین قسمت فصل هشتم هیچ چیزی را به خوبی واضح نکرده اژدهای آخر ی چه شد اژدهای آخری جای سوال دارد به کجا رفت چرا رفت ؟؟ لطفا اونایی که خوب میدونن بگن این سوال داره مغزم میخوره دراگون سوم کجا رفت؟؟

هدایت
کاربر مهمان
هدایت

به مرین.
تا آخرین راهب قرمز پوش دنریس رو مانند جان زنده کنه.
داریوناهاریس هم که معشوقه ی دنریس هست ، تو مرین هستش.
برن هم می دونست که اژدها کجا رفته ، برای همین در جلسه ی شورا گفت :من برم اژها رو پیدا کنم.