دومین تریلر فیلم Spider-man: Far From Home را تماشا کنید

استودیوی مارول و سونی چند ماه قبل، اولین تریلر فیلم جدید مرد عنکبوتی را منتشر کردند. اکنون می‌توانید دومین تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) را مشاهده کنید. این فیلم دنباله‌ای برای Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) که در سال ۲۰۱۷ اکران شد، محسوب می‌شود و داستان آن پس از اتفاقات Avengers: Endgame جریان دارد. می‌توانید تریلر را در ادامه تماشا کنید و البته توجه داشته باشید که تریلر حاوی اسپویلر برای قسمت چهارم انتقام‌جویان است. بنابراین اگر هنوز آن را تماشا نکرده‌اید، بهتر است مراقب لو رفتن داستان باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

دانلود از آپارات

جیک جیلنهال در نقش شخصیتی به نام کوئنتین بک ملقب به «میستریو» حضور می‌یابد. به نظر می‌رسد که او در ابتدا خود را یک قهرمان جلوه می‌دهد و با اسپایدرمن و گروه شیلد همکاری می‌کند. البته اغلب در کامیک‌ها، شاهد حضور میستریو در نقش منفی و خبیث ماجرا هستیم، پس ممکن است او در ابتدا خودش را به عنوان یک دوست و متحد معرفی کند و سپس، قهرمانِ محبوب مارول را فریب دهد. نکته بسیار مهمی که در این تریلر فاش شد، این است که میستریو از یک دنیای آلترنیت و متفاوت از دنیای کنونی آمده است. این موضوع احتمالاً باعث می‌شود که مارول، شخصیت‌های بیشتری را وارد دنیای سینمایی کند. تام هالند نیز یک بار دیگر در نقش مرد عنکبوتی نوجوان به ایفای نقش می‌پردازد. این قهرمان اکنون نسبت به فیلم قبلی باتجربه‌تر است و باید مسئولیت‌های سنگینی را بپذیرد. پس از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame حالا او باید با نبودِ راهنما و دوست خود یعنی تونی استارک کنار بیاید. زندیا، مریسا تومی، ساموئل ال. جکسون، کوبی اسمالدرز و جان فاورو از جمله بازیگران فیلم هستند.

کارگردان فیلم یعنی جان واتس در مصاحبه‌ای گفته بود:

در ابتدای فیلم، پیتر آماده‌ی رفتن به یک سفر خارجی است. در این فیلم، تمام دنیا به پیتر می‌گوید، پسر! وقتش است از جایت بلند شده و بزرگ‌تر شوی، اما او می‌گوید که هنوز بچه هستم و می‌خواهم به مسافرت بروم.

با توجه به اتفاقات دردناک فیلم Avengers: Endgame می‌توان درک کرد که چرا پیتر به یک مسافرت همراه دوستانش نیاز دارد. اما این سفر به کشورهای اروپایی، همان طور که مرد عنکبوتی نوجوان انتظار دارد، پیش نمی‌رود. Spider-Man: Far From Home – مرد عنکبوتی: دور از خانه در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۴ تیر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

منبع io9
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar