تاریخ اکران آواتار 2 و دنباله‌های آن تغییر کرد

0

علاقه‌مندان به سینما حتماً می‌دانند که فیلم Avatar – آواتار محصول سال 2009 که به کارگردانی جیمز کامرون منتشر شده بود، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینماست. البته ممکن است امسال شاهد شکسته شدن این رکورد توسط Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) و قرار گرفتن آن در صدر لیست پرفروش‌ترین‌ها باشیم. به نظر می‌رسد کامرون قصد دارد بازهم فیلم‌هایی را روانه سینما کند که قادر به جذب کردن مخاطبان فراوان و برانگیختن تحسین آن‌ها باشد. حدود یک دهه است که فیلم‌های بعدی آواتار در دست تولید هستند، اکنون دیزنی، تاریخ جدیدی را برای اکران قسمت دوم و دنباله‌های بعدی مشخصی کرده است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

جان لاندو که وظیفه تهیه‌کنندگی را برعهده دارد، گفت که هر چهار دنباله Avatar در سیاره پاندورا و محیط‌ها و فرهنگ‌های مختلف آن، جریان خواهد داشت:

قرار است محیط‌ها و فرهنگ‌های کاملاً متفاوتی را ببینیم. در فیلم اول، فقط قبیله اوماتیکایا را مشاهده کردیم که اجازه دادند وارد دره موآرا شویم. اما در فیلم‌های بعدی به قبایل دیگر و محیط‌هایی متفاوت سرخواهیم زد.

در فیلم آواتار 2 و دنباله‌های آن، باز هم شخصیت‌های قبلی را خواهیم دید. بازیگران قدیمی عبارتند از سم ورثینگتون، زوئی سالدانا، استفن لنگ، جیوانی ریبیسی، جوئل دیوید مور و چند بازیگر دیگر. در بخش بازیگران جدید، شاهد حضور کیت وینسلت، میشل یو، دیوید تیولیس و وین دیزل هستیم. احتمالاً سیگورنی ویور هم در نقشی جدید اما نامشخص بازخواهد گشت.

موشن کپچر مربوط به آواتار 2 و 3 در نوامبر سال 2018 به اتمام رسیده بود. اکنون سازندگان در حال کار بر روی فیلم و آماده کردن آن‌ها برای اکران هستند. در مجموع تا 8 سال دیگر، می‌توان به صورت یک سال در میان، در ماه دسامبر، منتظر اکران فیلم‌های بعدی ماند. قسمت اول این مجموعه موفق شد در سال 2009، به فروش فوق‌العاده‌ی 2.7 میلیون دلار دست یابد. آیا قسمت چهارم انتقام‌جویان بالاخره بعد از یک دهه به سلطه این فیلم پایان خواهد داد؟

دیزنی تاریخ‌های جدید را اعلام کرده که به شرح زیر است:

فیلم آواتار 2 در تاریخ 17 دسامبر 2021 (26 آذر 1400)

آواتار 3 در 22 دسامبر 2023 (1 دی 1402)

آواتار 4 در 19 دسامبر 2025 (28 آذر 1404)

آواتار 5 در تاریخ 17 دسامبر 2027 (26 آذر 1406)

 

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Polygon
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar